SUAVINEX | Dudlík SX PRO fyziologický SPREAD JOY 6/18m 2ks - stříbrná

Kód: BGX/3307330J-2/S
Novinka
Značka: SUAVINEX
219 Kč / ks 181 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUAVINEX Šidítko 6-18m SPREAD JOY fyziologické, silikon 2 ks - ŠEDÉ a BÍLÉ

Nechte se unášet luxusem španělské značky Suavinex. Dudlík je vyroben ze speciálního zdravotního vyztuženého silikonu, velmi měkkého, nepropustného nežádoucím pachům, chuti. Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky.

FYZIOLOGICKÝ TVAR
plochý a symetrický tvar, který dětští stomatologové doporučují nejčastěji poskytuje více prostoru v dutině ústní pro jazyk, aby bylo zajištěno co nejpřirozenější sání je reverzibilní, a proto se nemusíte obávat, že by jste dudlík vložili do úst miminka obráceně

TENKÝ KRK SAVIČKY
· naplňuje důležitou funkci, aby byla ústa stále zcela zavřená · redukuje dráždivý kontakt mezi savičkou řezáky

ŠIRŠÍ ČÁST SAVIČKY
· lepší přenášení tlaku vyvíjeného na dásně / zuby · napodobuje tvar mateřské bradavky

KRATŠÍ HLAVA SAVIČKY
· poskytuje rtům a dásním / zoubkům klidový režim na krku savičky, která je nyní delší a nezasahuje do hlavy dudlíku · pomáhá hlavě savičky ohýbat se o horní patro úst pokud se o ni jazyk pravidelně opírá

PLACATĚJŠÍ HLAVA SAVIČKY
· poskytuje jazyku dostatek prostoru, aby mohl ležet ve své přirozené poloze · spolu s flexibilitou silikonu umožňuje jazyku bez námahy savičku deformovat a tím se přizpůsobuje hornímu patru přirozeně 

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka ať již při spánku, nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který přináší miminku příjemný pocit, který ho uklidňuje a konejší. Dopřejte miminku dudlík místo prstů či pěstičky, protože tato varianta může velmi porušit dentální vývoj.
Veškeré savičky i dudlíky jsou podpořeny a vyráběny ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.
Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.
Dudlík je navržen tak, aby nenarušoval dutinu úst a poskytoval dítěti stejný pocit, který zažívá ve svém přirozeném fyziologickém stavu, kdy dudlík nepoužívá.

ULTRA LEHKÝ A TENKÝ SILIKON SE SPECIÁLNÍ TEXTUROU · napodobuje strukturu a konzistenci matčiny bradavky, dosahuje maximální teploty a mimořádně pružného pohybu, který se přizpůsobuje hornímu patru dutiny ústní · dodává savičce flexibilitu a tím předchází dalšímu nepřirozenému tlaku Doporučení: chraňte svá šidítka proti ztrátě či upadnutí na zem a opatřete k nim klip s řetízkem. Můžete kombinovat s klipy a kojeneckými láhvemi téže řady značky Suavinex.

• Balení: 2 ks.
• Tvar savičky: fyziologická (tato plochá a symetrická savička je v ústech vždy ve správné poloze a vyvíjí minimální tlak na patro).
• Materiál savičky: silikon.
• Doporučený věk: 6-18 měsíců.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Doplňkové parametry

Kategorie: 6 - 18 měs.
Záruka: 2 roky
Barvy filtr: Šedá
Materiál: Silikon
Věk dítěte: Od 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: