GRACO

Zn. Graco Baby je známá společnost specializující se na výrobu a prodej dětských potřeb, zejména autosedaček, kočárků, houpaček, postýlek a dalších produktů pro kojence a batolata , které jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí. Společnost Graco Baby je považována za jednoho z předních světových výrobců dětských výrobků a má dlouhou historii ve svém oboru.

#ShowMore#

Graco Baby byla založena v roce 1942 v USA a od té doby se stala uznávanou a důvěryhodnou značkou mezi rodiči po celém světě. Společnost se zaměřuje na inovativní a bezpečné produkty, které usnadňují péči o děti a zajišťují jejich bezpečnost a pohodlí.

Značka Graco Baby je známá svými kvalitními autosedačkami, které splňují přísné bezpečnostní normy a poskytují maximální ochranu dětí při cestování. Jejich kočárky jsou také oblíbené pro svou snadnou ovladatelnost, odolnost a pohodlnost jak pro dítě, tak i pro rodiče. Graco Baby je důležitým hráčem na trhu dětských výrobků a je dostupná ve více než 100 zemích po celém světě. Graco Baby je známá svou snahou o neustálé inovace a zlepšování svých produktů. Společnost také dbá na přísné testování a dodržování bezpečnostních standardů, aby rodiče měli jistotu, že jejich děti jsou v bezpečí a pohodlí.

Nejprodávanější

GRACO Báze k autosedačce Logico S HP (0-13kg)
GRACO Báze k autosedačce Logico S HP (0-13kg)
SKLADEM (1 ks)
Kód: ETX/G8E98129E2/6139
 
1 099 Kč
1 položek celkem
GRACO Báze k autosedačce Logico S HP (0-13kg)
1 099 Kč / ks
Kód: ETX/G8E98129E2/6139
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
na trhu přes 27 let
Osobní vyzvednutí
Osobní odběr ZDARMA
Kamenná prodejna v Praze - Modřany
Výdejní místa
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA od 2500 Kč