Kontakt a něco o nás

Provozovatel (plátce DPH):
Michal Zika
Na Větrově 127/31
142 00 Praha 4
IČO ( identifikační číslo): 61284866

E-mail: obchod@babydracek.com
 

Číslo účtu: 19-9350600277/0100
Mobil: +420 721 142 650
Internet. obchod www.babydracek.czwww.babydracek.com | PRAHA

Kamenný obchod PRAHA 4 - BABY DRÁČEK:  Sofijské náměstí 3400/6 (OC PRIOR 1. patro) , Praha 12 - Modřany - výdejní místo pro osobní odběr


BABY DRÁČEK.com - kojenecké a dětské zboží již od roku 1997 jsme tu pro Vás

Čekáte nový přírůstek do své rodiny, či už se pyšníte malým drobečkem, který Vás zatím zaměstnává na plný úvazek? Pak jistě hledáte obchod, na kterém naleznete opravdu širokou nabídku sortimentu, ve kterém nebude chybět klasické dětské zboží, kočárky, nebo typycké kojenecké potřeby. Samozřejmě Vám nabízíme pouze prvotřídní kvalitu zboží a ty nejlepší ceny od výhradních dovozců na dostupném trhu v České republice. Správný výběr dětských doplňků i nezbytných pomůcek Vám nejen že usnadní péči o Vaše děťátko, ale také ji často dovede velmi zpříjemnit. Atraktivní dětské zboží, které je vždy certifikováno Vám nabízíme v moderním dětském designu, který zaujme každého na první pohled. Na internetovém obchodě najdete tisíce výrobků léty ověřených značek, jako jsou Avent, Peg Perego, Cybex, Römer, Jané, Lamaze, Mattel, Bright Starts a mnoho dalších značek a produktů!

Dětské zboží z nejnovějších kolekcí!


Víme, že je pro Vás nejdůležitější vždy to nejnovější provedení, jelikož sebou nenese jen modernější zpracování, či nové barevné provedení, ale především často nové trendy v bezpečnosti, či technickém zpracování. Právě proto pro Vás neustále sledujeme nejnovější styly, trendy a kolekce a plníme jimi náš internetový obchod. Kojenecké potřeby i další sortiment pak můžete nakupovat se slevami, či v oblíbených setech, kdy můžete dostat  i  dárek zdarma! Dětské zboží v oblíbených modelech, stylových barvách a především s dětskými motivy, které milují děti i rodiče a které pomáhají rozvíjet osobnost každého děťátka.

Kojenecké potřeby a další sortiment!

V sortimentu našeho internetového obchodu najdete nejrůznější dětské zboží. Vše jme pro Vás proto seřadili do přehledných kategorií, podle kterých se i Vy budete rychle orientovat. Dále můžete využít i chytrý filtr v záhlaví každé nabídky, který Vám ještě více usnadní a zrychlí celý nákup. Kojenecké potřeby jsou to nejdůležitější v prvních měsících života Vašeho děťátka. Dbejte tedy na kvalitu a hebkost materiálů, se kterými přijde Vaše miminko do kontaktu a i na celkové provedení. Náš internetový obchod Vám nabízí pouze to nejlepší!

BABY DRÁČEK je s vámi a snažíme se vyhovět vašim požadavkům.
Těšíme se na vás.