SMOBY Cotoons Hrací deka Activity s hrazdou podložka Růžová

Kód: DAR/SM110212/
Doprodej SUPER CENA
Značka: SMOBY
1 299 Kč 599 Kč / ks 495 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.5.2025
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMOBY Cotoons Hrací deka podložka Activity s hrazdou, růžová

Hrací podložka v licenci Cotoons s hrazdičkou, v modré barvě pro chlapečky.
Součástí 4 předměty na zavěšení: zrcátko, 2 chrastítka s kousátkem a kytička.
Rozměry podložky vč. hrazdičky: 84 x 53 x 82 cm.

Aktivní hrazdička je tím nejlepším tělocvikem pro jemnou motoriku Vašeho děťátka. 
Hrázdičky bez potíží  můžete odebrat. 
Multifunkční hrazdička - podložka pro dítě - miminko: Barevná podložka je výborným společníkem Vašeho miminka, když už je mu v postýlce dlouhá chvíle.  Podložka se snadno čistí a lze ji i prát při teplotě 30°C. 
Věk: 0m+.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRACÍ PODLOŽKY A HRAZDIČKY
EAN: 3032161102122
? Barva: Růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Firma SMOBY je francouzský výrobce hraček a dětských produktů, který byl založen v roce 1924. Společnost se specializuje na výrobu různých druhů hraček a doplňků pro děti, včetně houpaček, skluzavek, domečků pro děti, plastových dětských nábytků, autíček, a dalších produktů pro venkovní i vnitřní hraní. 
SMOBY je známý svými bezpečnými a kvalitními výrobky, které jsou oblíbené u dětí po celém světě. Společnost se snaží vytvářet inovativní a zábavné produkty, které podporují rozvoj dětí a jejich fantazii.
V roce 2012 byla společnost SMOBY převzata skupinou Simba Dickie Group, což je jedna z největších evropských firem specializujících se na výrobu hraček. Tato akvizice pomohla posílit postavení značky SMOBY na trhu a rozšířit sortiment nabízených produktů.

SIMBA TOYs GmbH&Co.KG
Werkstraße 1
90765 Fürth
Germany
Email: simba@simbatoys.cz

Tel.: ++49 - (0)911 - 9765 - 01

KATALOG SMOBY 2025

REKLAMACE nebo NÁKUP náhradního dílu

Zákazníci si mohou nově sami vyřídit REKLAMACI nebo požádat o náhradní díly – přímo na stránkách Smoby www.cz.smoby.com přes tlačítko „service portal“, dole v patičce vpravo viz. obrázek:

 smoby_servis

Pak už stačí si jen vybrat službu, vyplnit a náhradní díl pošle Smoby přímo na adresu zákazníka. Při reklamaci je nutné poslat tyto soubory (obrázky): faktura, obrázek schema se zakroužkováním vadného dílu + obrázky poškozeného dílu. Pokud byste se na to necítili, tak dejte vědět a my vám rádi pomůžeme. 

V případě NÁKUP náhradního dílu mimo reklamaci, se zákazník dozví i cenu a výši poštovného.