LOVI 59/870 Náhradní silikonové pítko LOVI k hrníčkům 1ks

Kód: 3-20/L59-870/
Novinka
Značka: LOVI
79 Kč / ks 65 Kč bez DPH
NA OBJEDNÁNÍ
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOVI 59/870 Náhradní silikonové pítko LOVI k nevylévacím hrníčkům 1ks

Náhradní silikonové pítko LOVI k nevylévacím hrníčkům 35/344, 35/349, 35/345, 35/346.
V balení 1 ks.
Opotřebované nebo okousané pítko může způsobit netěsnost hrníčku a není bezpečné pro vaše dítě. V takovém případě vyměňte pítko za nové.

Návod k použití: Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte hrníček v teplé vodě šetrným mycím prostředkem, důkladně ho vypláchněte. Nepoužívejte ostré drsné prostředky, které mohou poškrábat povrch hrníčku. Šroubovací víčko opláchněte v teplé vodě. Pro důkladnější očištění doporučujeme víčko umývat rozmontované. Neprotlačujte žádné předměty přes otvory ve víčku, víčko neroztahujte, protože by přestalo dostatečně těsnit. Membránu nevyvařujte, nepřelévejte vařící vodou, nepoužívejte v mikrovlnné troubě, nedoporučujeme umývat v myčce nádobí.

Nevylévací

Umožňuje pití bez rozlévání

Měkký silikon

Ergonomický tvar pítka

 

Pozor!
Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti.

Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte.
Membrána odpovídá požadavkům: Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky, EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRADNÍ PÍTKA
Materiál: Silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: