Lionelo ANTOON Plus i-Size 2024 Black Onyx Autosedačka 40-105cm ADAC

Kód: BLX/LI-106221/
Doprava zdarma
Značka: LIONELO
4 999 Kč / ks 4 463 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lionelo ANTOON Plus Autosedačka 40-105cm ADAC - Black onyx

Antoon Plus - autosedačka Lionelo s certifikátem ADAC 
Antoon Plus je autosedačka od značky Lionelo s certifikátem bezpečnosti německého institutu ADAC. Antoon byl vybrán k testům nezávislým výzkumným institutem ADAC na základě výsledků popularity tohoto modelu sedačky na německém trhu a jeho inovativnosti. Testovaná autosedačka se ověřuje z hlediska bezpečnosti, snadné obsluhy, ergonomie a obsahu chemických látek. Každý z těchto prvků testuje jiný nezávislý institut ve spolupráci s ADAC. Autosedačka Antoon Plus Black Onyx od značky Lionelo úspěšně prošla všemi 4 fázemi testů a získal hodnocení 2,9 bodů. Díky tomu autosedačka úspěšně získala certifikát ADAC. Za oblast bezpečnosti autosedačky Lionelo Antoon Plus získala 4 hvězdičky!  Dále byla také vysoce oceněna ochrana, kterou sedačka poskytuje při čelním a bočním nárazu. 

 Pokročilé testy narazů
Autosedák Antoon Plus Black Onyx má homologaci i-Size, jejíž normy byly vyvinuty na základě mnohaletých výzkumů prováděných renomovanými institucemi po celém světě. Aby produkt získal certifikát vydaný výzkumnou jednotkou TÜV, musí úspěšně projít přísnými testy nárazů předních, zadních a bočních. Norma i-Size klade důraz na montáž autosedaček pomocí systému ISOFIX a jejich přizpůsobení podle výšky dítěte, nikoli jeho váhy. 

Pohodlné cestování díky regulaci polohování
Antoon Plus Black Onyx je pohodlná a všestranná autosedačka nabízející vysokou úroveň bezpečnosti, což potvrzuje homologace i-Size. Umožňuje přepravovat dítě nejen ve směru, ale také proti směru jízdy po celou dobu používání sedačky. Antoon Plus Black Onyx je určen pro děti patřící do růstové skupiny od 40 cm do 105 cm (nebo vážící přibližně do 0 -18 kg). 

 

 

 Jednoduchá instalace a zesílená konstrukce autosedačky 
Díky použití systému ISOFIX a stabilizační noze je instalace autosedačky Antoon Plus Black Onyx snadná a rychlá. Model je vybaven silnými bezpečnostními pásy s pohodlnými polštářky, které předcházejí odřeninám dětské kůže, a protiskluzovými návleky, které zajišťují správnou polohu pásů. Použití švédských spon Holmbergs dále zvyšuje standardy bezpečnostních opatření. 

Masivní a odolná konstrukce modelu Antoon Plus Black Onyx byla vyrobena z materiálů s vysokou energií absorpce. Autosedačka disponuje také bočním zesílením SIPS a opěrkou hlavy s vyztuženou strukturou. 

 

 

 Funkčnost a bezpečná jízda 
Použití otočné základny o 360 stupňů zajišťuje, že Antoon Plus Black Onyx nabízí velmi vysokou úroveň funkčnosti a pohodlí. Otočné sedadlo umožňuje volné otáčení směrem k dveřím vozu, aby bylo snadné umístit nebo vytáhnout dítě z autosedačky. K tomu přispívají také speciální držáky na pásy. 

Antoon Plus Black Onyx je navržen tak, aby nejmladší mohli cestovat proti směru jízdy v souladu s doporučeními bezpečnostních expertů již od prvních dnů života až do dosažení výšky 105 cm. Zároveň umožňuje přepravu ve směru jízdy za předpokladu, že dítě spadá do výškového rozmezí 76 cm až 105 cm. 

Komfortní cestování 
Autosedačka Antoon Plus Black Onyx má 10 stupňové nastavení opěrky hlavy, co znamená, že roste spolu s dítětem. Tato funkce je také integrována s nastavením bezpečnostních pásů, takže změna polohy opěrky hlavy nevyžaduje pokaždé změnu nastavení pásů. Součástí sady modelu Antoon Plus Black Onyx je pěnová vložka určená pro nejmenší děti, vyrobena z vysoce kvalitní paměťové pěny. Materiál účinně absorbuje přetížení a přizpůsobuje se tvaru hlavy, zlepšuje také pohodlí během cesty. 

Opěrka autosedačky Antoon Plus Black Onyx má 5 stupňové nastavení sklonu, což umožňuje snadnou změnu polohy z sedící na pololežící. Součástí sady autosedačky je také vložka chránící bederní páteř dítěte a vložka Dri-Seat zajišťující správnou cirkulaci vzduchu a umožňující dýchání pokožky. V slunečné dny malé dítě chrání stříška, která je součástí sady. Antoon Plus Black Onyx má také měkký, elastický a odolný potah, které lze prát při teplotě 30 stupňů. 

Karta dítěte - pomoc v nouzi 
Součástí sady autosedačky Antoon Plus Black Onyx je Karta dítěte, která slouží k shromažďování základních informací o zdraví dítěte (např. krevní skupina nebo alergie na léky), které mohou být důležité pro lékaře nebo záchranáře. Vyplněnou kartu je třeba umístit na viditelném místě autosedačky, aby zasahující specialisté měli přímý přístup k potřebným datům v případě nehody. 

Další informace
Model Antoon Plus Black Onyx
Váhové rozmezí 0-18 kg
Výškové rozmezí 40 - 105 cm
Věkové rozmezí 0-48 měsíců
Montáž Isofix + stabilizační noha
Směr montáže ve i proti směru jízdy
Dodatková výbava Vložka pro menší děti
Certifikáty ADAC
Rozměry 41,5 x 55 x 61 - 80 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: