Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

AVENT SCF721/20 VIA Jídelní sada pro batolata

Nové
AVENT SCF721/20 VIA Jídelní sada pro batolata
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -20%
  • AKCE
719 Kč
s DPH
Původní cena s DPH:799 Kč
Běžná cena s DPH:899 Kč
DPH:21%
Sleva:10%
Ušetříte:180 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:Philips AVENT
Kód výrobce:671800
Katalog. číslo:AGx/671800/
bal

AVENT VIA jídelní sada pro batolata

Obsah AVENT VIA :

10 sterilně zabalených VIA™ pohárků (180 ml)
10 sterilně zabalených VIA™ pohárků (240 ml)
20 VIA™ víček
1 lžička
receptář (anglicky)

  

Pro uskladnění dětské stravy a nápojů. Doma připravený nebo koupený pokrm se jednoduše uskladní v lednici nebo mrazáku a potom snadno rozmrazí i ohřeje.
Dítě lze krmit přímo z AVENT VIA pohárků.

- Možno používat v mikrovlnné troubě
- Vhodné do ledničky i mrazničky
- Lze mýt v myčce

AVENT VIA™ pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka AVENT ISIS. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem.

STERILIZOVATELNÉ • RECYKLOVATELNÉ • VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBY

Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA™ pohárky jsou připraveny pro ukladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete AVENT VIA™ pohárky vyhodit nebo opět použít. AVENT garantuje životnost VIA™ pohárků na čtyři použití.

Všechny modré části VIA systému jsou pro trvalé používání a musí být sterilizovány před prvním a každým dalším použitím. VIA pohárky jsou sterilní a pro první použití mohou být použity přímo z balení. Poté pohárky sterilizujte před každým dalším použitím. Abyste předešli nadměrnému opotřebení, upozorňujeme, že pohárky mají být po 4 použitích vyměněny.

Zaručená sterilita

Nové AVENT VIA pohárky jsou sterilně zabalené. K udržení sterility celého balení stačí jednouchý postup:

1. Otevřete obal (nejlépe nůžkami) u dna prvního pohárku.
2. Vyjměte pouze první pohárek.
3. Obal pečlivě uzavřete přiloženou svorkou. Ostatní VIA pohárky v obalu zůstanou sterilní. Po prvním použití je pohárky nutno opětsterilizovat (např. v parním sterilizátoru AVENT do mikrovlnné trouby nebo v elektrickém parním sterilizátoru AVENT).

POZNÁMKA:

Všechny modré části AVENT VIA systému jsou pro trvalé používání a musí být sterilizovány před prvním a každým dalším použitím. VIA pohárky jsou sterilní a pro první použití mohou být použity přímo z balení. Poté pohárky sterilizujte před každým dalším použitím. Abyste předešli nadměrnému opotřebení, upozorňujeme, že pohárky mají být po 4 použitích vyměněny.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.