Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 310803 Dětská kuchyňka BON APPETIT oranžová

Nové
1 199 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:1 799 Kč
DPH:21%
Ušetříte:600 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:9-21/SM310803/(MPk)
ks

SMOBY Dětská kuchyňka Bon Appetit Chef - oranžová

Moderní kuchyň pro opravdové kuchařky a kuchaře.

Dětská kuchyňka SMOBY Bon Appétit Chef představuje jednu z nejpropracovanějších produktů mezi dětskými kuchyňkami na trhu. Je vyrobena v krásné a svěží barevné kombinaci oranžové barvy, která je doplněna stříbrnou a bílou. Dětská kuchyňka má realistický design. To dělá hru dětí zábavnější a poutavější. Děti milují hru s kuchyňkou, která jejich neomrzí dlouhá léta. Díky svému provedení je kuchyňka přístupná z každé strany, a proto umožňuje hru pro více dětí. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a vzájemnou hrou napodobují dospělé.

Příslušenství, doplňky, dvířka a tlačítka jsou přizpůsobeny drobným dětským ručkám. Kuchyňka je vhodná pro dívky i chlapce. Hrou s kuchyňkou si také tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Kuchyňka je vybavena množstvím vzrušujících vlastností, které děti nepřestanou udivovat. SMOBY Bon Appétit Chef má množství úložného prostoru. Kuchyňka je tvořena ledničkou s realistickým obrázkem obsahu chladničky. Vedle ní je pečicí trouba s otevíratelnými dvířky, kde si děti mohou například upéct koláček. Pracovní deska kuchyňky pro děti je tvořena elektrickým sporákem se dvěma plotnami na vaření a pečení, dřezem na mytí nádobí. A malým jídelním stolem na servírování. Nad pracovní deskou kuchyňky se tyčí stojan, na kterém je zakomponován espresso kávovar s náhradními tobolkami a různými příchutěmi. Nad ním jsou kuchyňské hodiny, které nesmí chybět v žádné správné kuchyni a v horní části jsou držáky na kuchyňské náčiní. Ke kreativním doplňkem kuchyňky patří hrnec s poklicí, talíře s příbory, sklenice, šálky na kávu, náhradní tobolky do kávovaru, kuchyňské nářadí, pánev, cookies a těstoviny. Dětská kuchyňka Smoby má množství úložných prostorů a díky své kompaktní velikosti se vejde do každého dětského pokojíčku.  Funkce a vlastnosti: 23 doplňků espresso kávovar s kapslemi chladnička s otevíratelnými dvířky a realsitickým vnitřkem.
Kuchyňka dýchá francouzským šarmem a elegancí.  Při této kuchyňce se každé dítě stane malý šéfkuchařem nebo šéfkuchařkou. Tak co vám vaše ratolesti uvaří dnes?

Rozměry : v.97 x 34 x 53cm 
Věk: 3let +   
Výrobce: SMOBY (Francie)

SMOBY je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček s výjimečným designem a té nejvyšší kvality a nejmodernějšího designu. Produkty SMOBY splňují přísné evropská kritéria.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.