Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Filtrovat dle
Výrobce
Zrušit
Filtrovat dle
BARVY filtr
Věk dítěte
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

BABYCUP

 Společnost Babycup a kelímky Babycup byly vytvořeny matkou tří dcer Sarou Keel, která pochází z Anglie.

Díky svým dcerám objevila, že trh nenabízí malé otevřené hrnečky či kelímky pro malé dětské ručičky a pusinky. Pouze učící hrnečky se savičkami či pítky, ať již tekoucími či netekoucími. A ty ji nevyhovovaly, neboť jednak byly velké a neforemné, jednak dítě musí vynaložit hodně námahy na sání z těchto pítek, což má vliv na vývoj zubů, zdraví dutiny ústní a správné posazení čelistí a patra.

A tak se jednoho dne zrodil Babycup: malý kelímek pro malé lidičky - naše dětičky.
 
Babycup je netoxický, neobsahuje BPA ani ftaláty. Je to alternativa pro rodiče, kteří si nepřejí, aby jejich dítě stále sálo ze saviček či pítek a a jsou jednotní s názory zdravotních profesionálů včetně dentistů či ortodontistů. Zdánlivě jednoduché rozhodnutí týkající se výběru kelímku či hrníčku na pití pro své dítě totiž může ovlivnit vývoj obličeje a čelistí.

Ocenění

Za poměrně krátkou dobu tato nezávislá anglická značka zaznamenala vzrůstající počet rodičů, kteří se zamýšlejí a dávají si pozor na to, z jakého hrnečku jejich dítě pije, neboť je to klíčový faktor pro zdravý vývoj dítěte. Od uvedení na trh v roce 2013 získal Babycup několik prestižních ocenění. V roce 2014 byl oceněn cenou Loved by Parents Award v kategorii Best Drinking Cup a v témže roce v kategorii Best Baby Product oceněním Janey Lee Grace Natural Living Platinum Awards.
Babycup se dvakrát za sebou stal vítězem v kategorii Best Feeding Product v roce 2014 a 2015 v prestižním ocenění Junior Design Awards.
A v roce 2016 vyhrál zlato v ocenění Prima Baby & Pregnancy Award. 

WWW stránky výrobce: http://www.babycup.co.uk/

Cenový filtr
3 položky
Zobrazení: tabulkové katalogové tisk
Filtrovat dle
Výrobce
Zrušit
Filtrovat dle
BARVY filtr
Věk dítěte
BABYCUP První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - mix barev Babycup První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - Růžová Babycup První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - Modrá
Nerozbitný a vysoce odolný Babycup. Malé děti chtějí být jako vy. Dělat... Nerozbitný a vysoce odolný. Kelímek pro malé ručičky a pusinky 0-36 měs.... Nerozbitný a vysoce odolný Babycup. Malé děti chtějí být jako vy. Dělat...
-5%
AKCE
 BABYCUP První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - mix barev
-5%
AKCE
 Babycup První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - Růžová
-5%
AKCE
 Babycup První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - Modrá
Dostupnost: SKLADEM    
275 Kč
290 Kč
275 Kč
290 Kč
275 Kč
290 Kč