Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY Baby Bath Time Cotoons Sedátko do vany, 6m+ - Blue

Nové
899 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:1 299 Kč
DPH:21%
Ušetříte:400 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:9-21/SM110618/MPk
ks
COLOR+barva

SMOBY Baby Bath Time Cotoons Sedátko do vany, 6m+ blue

Dětské sedátko do vody Žába Baby Bath Time z edice Cotoons od francouzského Smoby je vynikající doplněk ke koupání pro všechny děti od 6 do 16 měsíců. Chlapci a holčičky sedí na sedátku jako na židli a během koupání se výborně zabaví. Cítí se bezpečně a zároveň mají mnoho možností na veselou hru při koupání. Moderní sedátko je vyrobeno z kvalitního a jemného plastového materiálu. Má oblé tvary a je ergonomicky tvarované. Děti si díky oblým tvarům neublíží a sedí se jim na něm velmi pohodlně. Křeslo pro děti do vaničky se skládá ze dvou částí – ze stolku s hračkami a z křesla. Stolek na hraní do vody je vpředu ozdoben mušlí.

Stolek se jednoduchým přitlačením přicvakne ke křeslu a pomocí knoflíku se snadno uvolní. Hrací stolek se odloží a dítě se dá jednoduše vyndat ze sedátka. Sedátko do vany pro nejmenší se vyznačuje krásným modro-bílým barevným provedením a originálním francouzským designem. Barvy na sedátku podněcují dětskou fantazii, pozitivně ovlivňují každé miminko. Ze spodní části sedátka se nacházejí přísavky, díky čemuž dítě nespadne a sedátko je stabilní. Jednoduchým způsobem se dá ze spodní strany uvolnit. Na zadní straně sedátka je značka, po kterou se doporučuje napustit voda do vaničky pro dítě. Nosnost sedátka je od 6 do 13 kg.

S hracím stolkem zažijí děti spoustu krásných chvil. Z velké kytičky teče voda jako ze sprchy do bazénku s točícím se vodním mlýnem. Odtud vytéká voda do vany. Zelená žabka Wabap se koupe ve svém bazénku. Je to skvělá hračka pro každé dítě do vaničky, díky čemuž bude koupání obrovskou zábavou. Dětské sedátko Cotoons do vody pochází od francouzského výrobce Smoby. Je vyrobeno z odolného plastu, který je sametový na dotek. Dětské sedátko Cotoons je dokonalým společníkem při koupání pro každé miminko. Rozměry produktu jsou 42*34*25 cm.

Vlastnosti

  • doplněk ke koupání pro miminko
  • nosnost 6–13 kg
  • ergonomický tvarované sedadlo
  • 2 hlavní části: křeslo a hrací stůl
  • hrací stolek s mlýnem, žabkou, květinkou a bazénkem
  • jemné modro-bílé provedení
  • přísavky na upevnění
  • z odolného, sametově jemného plastu
  • kvalitní francouzský výrobek

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.