Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 810405 Zahradní domek s příslušenstvím

Nové
7 999 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:10 499 Kč
DPH:21%
Ušetříte:2 500 Kč
Dostupnost: do 2-4 dnů
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:1-22/SM810405-MP
ks

SMOBY 810405 Zahradní rozšiřitelný domek s příslušenstvím

Domeček pro malého zahradníka se spoustou herních prvků a příslušenství, např. velký box na náčiní, mřížka na stěnu s květináči, krmítko, okap s konvičkou a další. Celkem 21 ks příslušenství.
Rozměry: 128 x 135 x 132 cm.
Výška dveří od země 46,3 cm.
Lze rozšířit o další komponenty (kuchyňka, zvonek, plné dveře, piknikový stůl s lavicemi a další).

Máte doma malých zahradníky? Prvotřídní domeček pro zahradníka Garden House od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro děti od 2 let, které s ním zažijí množství skvělých zážitků. Zahradní domek působí realisticky, jeho povrch je vytvarován do reliéfu z kamene a dřeva. Je vybaven polovičními dveřmi s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 klasickými okny (jedno s otevíratelnými okenicemi), 2 kulatými okénky, takže je uvnitř svěží vánek i během horkých letních dnů. Součástí domečku je i moderní 21dílná sada zahradních doplňků, se kterými si dítě zahraje na skutečného zahradníka, vypěstuje si své vlastní květiny a bylinky.

Jedna stěna domku je vybavena zahradní mřížkou, na kterou se dají upevnit až 4 květináče pomocí upevňovacích objímek. V sadě se nachází celkem 6 klasických květináčů (3 červené, 3 modré) a 1 velký hranatý truhlík s obsahem až 20-25 litrů. Dětičky se potěší i ptačímu krmítku, do kterého nasypou ptáčkům chutný zob. Při práci se zahradníci spolehnou na konvičku, hrabičky, lopatku, sázecí kolík, k dispozici mají i plastové značky, na které si napíšou typ zasazené rostlinky a zapíchnou je do určeného květináče. Poznámky a důležitá data si poznačí na šedou tabulku, kterou připevní na stěnu domku. Skvělou součástí je i listovací průvodce s obrázky, který se také připevňuje na stěnu domku a obsahuje důležité tipy a triky pro výsadbu. Dají se na něj dokonce přichytit balení se semínky.

Z druhé strany domku najdou děti praktický stolek, který je uchycen na okně (lze umístit do interiéru v případě špatného počasí). Nabízí dostatečný úložný prostor pro zahradní nářadí a jeho velká pracovní plocha usnadňuje dětem sázení rostlinek do květináčů, přesazování, výměnu substrátu, jednoduše všechny úkony, nezbytné pro péči o zahradu. Okapová roura s barelem na zachycování dešťové vody připraví chlapcům a dívkám realistický zážitek, díky kterému budou mít vlastní zdroj vody. Malí zahradníci tak mohou zalévat a starat se o květiny, získají správný postoj k přírodě. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby. Odtud si vodu jednoduše napustí do konvičky.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé, modré a béžové barvy a krásný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry tohoto domku jsou 129*132*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem díky velkým plastovým součástkám a dílům. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Požitek ze hry v domku je umocněn prostorným interiérem, děti mají uvnitř mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí socializaci, komunikační schopnosti, kreativitu a fantazii, pomocí her napodobují dospělé. Získávají pocit zodpovědnosti, pečují o čistotu v domečku, přibližují se k přírodě a získávají k ní správný postoj.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.
Vlastnosti
zahradní domek s množstvím doplňků
rozšiřitelný o další zařízení
realistický vzhled
vhodný do interiéru i exteriéru
pro chlapce i dívky od 2 let
odolná a maximálně stabilní konstrukce
anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
celková výška 135 cm
prostorný pro hru více dětí
sametově jemný plast se zaoblenými hranami
špičkový francouzský výrobek

Balení: krabice
Počet ks v kartonu 1 Kus
Hmotnost 30 kg
Rozměry balení: výška 92 cm, šířka 120 cm, hloubka 50 cm

Domeček je rozšiřitelný o tyto doplňky ( k dokoupení):
letní kuchyňka
piknikový stolík s lavicemi
předzahrádka s květináči
elektronický zvonek
plné uzamykatelné dveře s klíčkem s otvorem na poštu
plastovou podlahu (2 sety)
solární lampa
slunečník připojitelný na piknikový stolek

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.