Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 770205 Dětské odrážedlo FIRS BIKE 24m+ Princess - White

Nové
SMOBY 770205 Dětské odrážedlo FIRS BIKE 24m+ Princess - White
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -24%
  • AKCE
1 299 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:1 699 Kč
DPH:21%
Ušetříte:400 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:4-19/SM770207/Pink
ks
COLOR+barva

SMOBY 770207 Dětské odrážedlo FIRST BIKE Princess

Malé princezny se mohou také naučit řídit, zatímco si hrají s odrážedlem Smoby First Bike. Jízda na odrážedle pomáhá rozvíjet motorické schopnosti a trénuje koordinaci, takže je ideální přípravou pro jízdu na kole. To pomáhá dětem naučit se řídit a udržovat rovnováhu (balanc) - bez nepříjemných stabilizačních koleček. Výškově nastavitelné, pohodlné sedadlo lze individuálně nastavit na výšku dítěte, což může poté jezdit po dlouhou dobu. Inovativní design odrážedla Smoby se stane nepostradatelným společníkem pro děti ve věku 24 měsíců až cca. do 5 let. Odrážedlo je vybaveno pologumovými koly pro tichou jízdu.

Vysoká kvalita je zaručena certifikační značkou  GS což znamená, že je v souladu s německými bezpečnostními normami. Označení GS (Geprüfte Sicherheit – odzkoušená bezpečnost) jsou značky jakosti a dokumentují standard v kvalitě a bezpečnosti. Také oceněna španělskou certifikací NF.

K čemu je odrážedlo?
Projížďky na odrážedle jsou skvělou přípravou k jízdě na opravdovém kole. Vaše dítě na odrážedle překoná první strach z jízdy a naučí se držet rovnováhu. Při jízdě na normálním kole potom nebude vůbec potřebovat pomocná kolečka ani Vaši oporu. Pokud tedy chcete své dítě naučit samostatnosti, je odrážedlo určitě skvělou volbou.
.

Odrážedlo i pro malé děti
Na odrážedlo First Bike můžete posadit už malé dítě. Sedlovku odrážedla můžete libovolně posouvat tak, aby byla přiměřeně vysoko pro děti od 24měs. do 5 let - v rozmezí 5cm. Z odrážedla pak může malý cyklista plynule přesednout na normální kolo.

Technické údaje:

Věk 24 měs.+
Nosnost 75 kg
Výška postavy 92-120 cm
Rám Ocel
Pneumatiky se vzorem EVA tiché
Ráfky plast
Balení 26x15x62cm
Řídítka plast
Šířka řídítek 39 cm
Výška řídítek 48 cm
Výška  sedadla 35-40 cm
Délka 76 cm
Váha 2,3 kg
Dopřejte svému dítěti radost z pohybu!

Výrobce: SMOBY (Francie), Made in EU

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.