Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 740800 Tříkolka ZOOKY Original s vodící tyčí 16m+ - Red

Nové
2 999 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:3 590 Kč
DPH:21%
Ušetříte:591 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:9-21/SM740800/red
ks

SMOBY 740800 Tříkolka kovová ZOOKY Original s vodící tyčí 16m+

Tříkolka pohodlná pro děti se šlapáním pod sedačkou a praktická pro maminky s vodící tyčí.

Tříkolka pro děti Zooky Original je originální červená tříkolka v kombinaci s metalickým efektem kovových částí. Tato unikátní tříkolka pro holčičky i chlapce od 16 měsíců je s pohonem na řetěz. Je to klasická řetězová tříkolka s kovovou konstrukcí, se kterou se každé dítě zabaví na dlouhé roky. Od věku dítěte 16 měsíců ho tlačíme pomocí vodicí tyče. Tím mu pomáháme, a zároveň udržujeme směr jízdy a rychlost. Systém pojistky na řídítkách a volnoběhu umožní rodičům bezproblémové ovládání tříkolky. Dítě se pohodlně opírá o vysokou zádovou opěrku, a tříbodovým bezpečnostním pásem ho připoutáme k sedadlu. Slouží na větší stabilitu a bezpečnost dítěte při sezení.

Sedadlo tříkolky je příjemné a ergonomicky tvarované. To zajišťuje, že se dítě ani po delším čase neunaví. Dítě už od 24 měsíců umí samostatně jezdit, a užívat si jízdu i bez pomocné rodičovské vodicí tyče. Za sedadlem dětské tříkolky je velký koš na odkládání hraček nebo drobností. Je to krásná pevná tříkolka, s pevnými kolečky, která se vyznačují tichým chodem. Řídítka tříkolky jsou výškově nastavitelná. Tříkolka roste s vaším dítětem a plně se přizpůsobuje jeho potřebám. Průměr plných protiskluzových kol je 20 cm. Dětská tříkolka se dá zabrzdit zpětným chodem a na předním kolečku je praktický blatník.

Na dětské tříkolce Zooky je zajištěna tichá a bezpečná jízda. Je s volnoběhem na předním kole, a má protiskluzové pedály. Cyklistika s odpojitelným centrálním pohonem na řetěz dělá z této dětské tříkolky jednu z nejlepších tříkolek pro děti již od 16 měsíců. Výhodou umístění řetězového pohonu uprostřed je vyšší stabilita a přirozený postoj dítěte při jízdě. Každá holčička i chlapec si na první pohled zamiluje krásnou červenou tříkolku Zooky Original. Jízda na dětské tříkolce podporuje rovnováhu, stabilitu dítěte, pomáhá s rozvojem svalstva a pro děti je jízda velkou zábavou. Zooky roste spolu s dítětem, a využije ji i během celého dětství. Smoby je francouzský výrobce hraček a je zárukou vysoké kvality. Vlastnosti:

 • pevná kovová konstrukce
 • výškově nastavitelné sedadlo
 • výškově nastavitelná řídítka tříkolky
 • praktická odnímatelná a výškově nastavitelná rodičovská rukojeť
 • kvalitní protiskluzová kolečka s tichým chodem a pedály
 • řetězový pohon
 • vyvýšená odnímatelná opěrka zad
 • tříbodový bezpečnostní pás
 • ergonomicky tvarované sedadlo 
 • blatník na předním kolečku
 • plastová vyklápěcí nádoba
 • od 16 měsíců
 • brzdění zpětným chodem

Doporučujeme po smontování řetěz tříkolky promazat, jako u klasického kola.

Rozměry: 74 x 51 x 60 cm
Výška sedadla od země: 38 cm+
Průměr koleček: 20cm, šíře 4cm
Hmotnost: 5,5 Kg
Rozměry balení:
 63 x 55 x 28 cm (nadrozměr)
Pro děti od 16ti měsíců 
Kód: 740800 
Výrobce: SMOBY

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.