Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

VEGAS COCO matrace do postýlky výška 6cm - MIX velikosti

1 990 Kč
s DPH
DPH:21%
Dostupnost: NA OBJEDNÁNÍ
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Varianta:60x120cm
Výrobce:VEGAS
Katalog. číslo:MAT/627/(MIX)
ks
Typ
Není skladem
NA OBJEDNÁNÍ
NA OBJEDNÁNÍ

VEGAS COCO matrace do postýlky výška 6cm

Dostupnost: Na objednání do 1-3 týdnů

Potah - snímatelný pratelný potah Frotte

Složení matrace:
1 – Blok z přírodního kokosového vlákna, impregnovaný latexem
2 – Slisovaná a prošívaná vlákna z přírodní bavlny
3 – Odzipovatelný prošívaný potah Frotte (170gr/m2), 100% bavlna.

                         


Pravidla používání:
Dětská matrace svými rozměry musí odpovídat rozměrům dětské postýlky. Jelikož dítě zde tráví hodně času, tak je zapotřebí, aby se matrace často větrala, byla čistá a suchá. To zabrání možnosti výskytu alergií. Matraci je potřeba otáčet, aby opotřebování bylo rovnoměrné. Potah se musí často prát z hygienických důvodů.

 Výrobce kokosových desek!

Kokosová deska od firmy "Enkev" (Holandsko):

 

 • Kokosové vlákno se získává z kůry kokosového ořechu. Kokosové vlákno, zpracovávané do vrstev (desek), se používá v produktech, kde jsou velmi vítané jeho vynikající větrací vlastnosti. Tyto kokosové desky můžou být impregnované přírodním latexem, aby se zvýšila jejich pevnost a zároveň jejich pružnost. Kokosové vlákno je velmi pevné vlákno. Je elastické, odolné a jeho vlastnosti se časem jen velmi těžce znehodnocují. Kokosové vlákno má velmi dobré termoregulační vlastnosti.
 • V ortopedických matracích se kokosová deska využívá jako tvrdší podklad. Ve spojení s pružinovým nebo latexovým blokem vytváří kvalitní matraci s vyšší tvrdostí a s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Jako přírodní materiál je kokosové vlákno hygienické a antibakteriální, a proto se v něm nerozmnožují žádné bakterie, roztoči, či plísně. 

  Doporučujeme:

  - spolu s matraci dokoupit chránič matrace, který je nepromokavý a ochrání matraci před tekutinami !!!
  - všechny matrace je nutno občas otáčet, proti proleženinám
              

  DOPLŇKY K POSTÝLKÁM


  Správná poloha zad po dobu spánku je velmi důležitá součást zdravého životního stylu. Pro naše děti to platí dvojnásobně, neboť jejich tělíčko a záda se neustále vyvíjejí. Proto je důležité, aby děti spali na kvalitní matraci vyrobené z těch nejkvalitnějších a pevných materiálů. 100%-ní latex o hustotě 65kg/m3 nebo kokosová deska impregnovaná latexem jsou přírodní materiály s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Zabraňují přežívání roztočů, či plísní, a proto nejlépe odpovídají nároku pro zdravý spánek našich nejmilejších.  Dětské matrace by v žádném případě neměly být vyrobené z PUR pěny a jiných pěn vyrobených z tohoto materiálu, protože PUR pěna, vyrobená z ropy, je řidký materiál s nízkými ortopedickými vlastnostmi. Taktéž silně akumuluje statickou enerii, což působí velmi rušivě a neklidně na spánek.

  Děti - to je to nejdražší a nejdůležitější pro každého z nás. Jsou smyslem našeho života a částí našeho srdce. V prvních letech a zvlášť v prvních dnech svého života vyžaduje dítě zvýšenou pozornost a starostlivost. Komfortní a klidný spánek je v tomto věku mimořádně důležitý a spát na velké matraci pro dospělé není vždy pro dítě pohodlné a vhodné.


  Pří snaze dosáhnout u dítěte zdravého a bezproblémového spánku společnost Vegas nabízí kolekci dětských ortopedických matrací VEGAS KIDS.
  Matrace VEGAS KIDS jsou určené pro děti od věku 0 - 4 let a jsou vyrobené ve standardních rozměrech pro dětské postele. Každá matrace má velmi praktický odzipovatelný potah z přírodní látky frotte, která neakumuluje statickou energii a dá se jednoduše prát při max.40°C. Váha potahu je 170g/m2.

   

  Pestré balení, taška spolu s přijatelnou cenou mění matrace VEGAS KIDS na překrásný dárek pro Vaše dítě nebo pro dítě Vašich přátel a známých.

   

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.