Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 110428 Chodítko COTOONS se světlem a melodií - Green

1 250 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:1 890 Kč
DPH:21%
Ušetříte:640 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:9-21/SM110428/MPK (zelené)
ks
COLOR+barva

SMOBY 110428 Chodítko Trott COTOONS 2 v 1 se světlem a melodií - zelené

SMOBY COTOONS 2 v 1: chodítko pro nejmenší děti od 12 měsíců a hrací panel doporučen už od 9 měsíců 
CHODÍTKO:
Cotoons je krásná barevná pomůcka pro děti při jejich prvních krůčcích se světlem a zvukem. Dětské chodítko slouží dětem i jako didaktická hračka. Svítí a hraje hezké melodie. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní, bezpečné a pevně sedí během pohybu. Dětem poskytuje dostatečnou oporu, během jejich prvních kroků. Ručka chodítka je v ideální výšce pro malé dítě, i když se neudrží rukojeťmi, umí se pohodlně opřít a nepadne. Dětské chodítko má praktickou brzdu na předních kolech, která zabrání vozíku aby převrženo. Pokud přední kola zaregistrují prázdno pod koly, automaticky zabrzdí a nepustí dítě dále (například před schody). Chodítko Cotoons má oválný tvar, a proto je pro dítě bezpečné.

HRACÍ PANEL - vkladačka se světly a melodiemi (lze vyjmout a použít samostatně):
Hračka s množstvím různých funkcí hýří barevností jako jarní zahrada plná květin. Příjemný zvuk po vhození kostky do otvoru děti přitahuje a baví. 
Ve středu dětské pomůcky pro nejmenší  otvory na kostičky. Dítě vkládá jednotlivé kostky do otvorů podle tvaru. Tímto způsobem se učí rozeznávat barvy a tvary. Je to pro děti velmi zábavný způsob hry, který je baví dlouhé hodiny.

Oblé tvary dávají celkovému designu jedinečný ráz. Dětské chodítko Cotoons je provedeno v krásné kombinaci zelené barvy s bílou a tyrkysovým detailům na rukojeti a kolech. Produkty SMOBY mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Má pevné plastové kola. Materiál chodítka je příjemný na dotek. SMOBY je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. 

Rozměry chodítka: 50 x 47 x 43 cm
Rozměry balení: 45 x 18 x 57 cm
Provoz: na baterie typ 2x 1,5V LR44/AG13 (nejsou součástí balení)
Výrobce: SMOBY (Francie)

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.