Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 110211 Nafukovací křeslo Cotoons Cosy Seat s didaktickým stolkem 6m+ - Růžová

SMOBY 110211 Nafukovací křeslo Cotoons Cosy Seat s didaktickým stolkem 6m+ - Růžová
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -31%
  • AKCE
1 619 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:2 349 Kč
DPH:21%
Ušetříte:730 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:9-19/SM110211(Růž)
BARVY filtr:Růžová
ks
BARVY filtr

SMOBY 110210 Nafukovací křeslo Cotoons Cosy Seat s didaktickým stolkem 6+m

Dětské nafukovací křeslo Cotoons je krásná sedačka pro nejmenší děti, jejíž součástí je didaktický stolek s hračkami. Nejmenší děti, které se učí sedět, se velmi potěší tomuto měkkému křesílku. Má nejmodernější design a nádhernou růžovou barvu, která je jako stvořená pro nejmenší holčičky. Křeslo děti podpírá, aby se cítili pohodlně a nepadaly do stran. Nafukovací sedačka má loketní opěrky, textilní potah, aby se děťátko během sezení neklouzaly. Sedací část je vyrobena ze stejného textilu, s otvory na nožičky, takže děťátko sedí bezpečně a stabilně. Výrazné barvy podporují rozvoj fantazie a představivosti vašich nejmenších, hebký povrch přiláká každé nejmenší děťátko. Hračka pro nejmenší děti má rozměry 66*70*46 cm, funguje na 2xAAA baterie, které nejsou součástí balení.

O zábavu na křesle pro nejmenší se postará stůl s různými elektronickými hračkami. Hračky na didaktickém stolku pro děti jsou velmi zábavné. Dají se mačkat, otáčet, vydávají různé zvuky a pěkné melodie, také světélkují. Mají pestré barvy a všelijaké tvary, například květinka, mlýn, váleček, kroužky a jsou zdobeny obrázky pohádkových postaviček Cotoons. Stůl na hraní je didaktický, to znamená, že hračky přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení nejmenších. Dětský stůl na hraní má 3 pevné nohy, dá se jednoduše napojit na dětskou nafukovačku nebo se může používat i samostatně. Výhodou stolku je volný prostor v přední části, který se dá využít na hraní se s jinými hračkami, na kreslení nebo dokonce jako jídelní stůl. Když děťátko vyroste, dětské křeslo může používat na samostatné sezení, bez opory stolku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Didaktický stolek s nafukovacím křeslem je proto dokonalou hračkou pro všechny nejmenší děti. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Sedačka pro nejmenší Smoby je díky mnohostrannému využití, nádhernému designu a zářivým barvám oblíbená u mnoha dětí i rodičů.

Vlastnosti
nafukovací křesílko pro nejmenší
pohodlné měkké sezení pro miminko, využitelné i bez stolku
didaktický stolek se zvukovými a světelnými efekty
odpojitelný stůl na 3 nohách, využitelný i samostatně
několik didaktických hraček, které rozvíjejí dítě
textilní potah proti klouzání
z odolného, sametově jemného plastu
vhodné od 6 měsíců
atraktivní dizajn
barevně vhodné hlavně pro dívky
kvalitní francouzský výrobek

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.