Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

CROOZER KID FOR 1 PLUS 2019 Vozík za kolo 3v1 - Modrá

23 690 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:24 490 Kč
DPH:21%
Ušetříte:800 Kč
Dostupnost: NA OBJEDNÁNÍ
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:CROOZER
Katalog. číslo:3-19/CRO121000319(modr)
BARVY filtr:Modrá
ks

CROOZER KID FOR 1 PLUS 2019 Click & Crooz Vozík za kolo 3v1

Nový odpružený model nejpopulárnějšího vozíku za kolo!
Celosvětově nejprodávanější model vozíku pro 1 dítě za kolo Croozer Kid je přímočarý a praktický: můžete jej použít jako přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger. Vše, co potřebujete, je tu v balení 3v1.

Model 2019 Plus o proti modelu Kid Plus 2018 má několik nových skvělých funkcí.
Výrobce z Kolína tak reagoval na zpětnou vazbu a přání svých zákazníků a realizoval je v modelu 2019.
Barva a základní vybavení zůstaly stejné. 

Mezi nové funkce 2019 patří:

  • lepší větrání interiéru s uzavřenou kapotou 2 v 1 přes přední větrací vložku (s integrovaným krytem proti stříkající vodě)
  • Vyšší čistota v interiéru díky snadno čistitelné vaničce na ochranu nohou (součástí dodávky)
  • více komfortu přes polstrování hlavy ve standardním vybavení
  • Včetně imbusového klíče pro montáž nárazníku

Vlastnosti charakterizují Kid Plus pro 1
Pocit bezpečí umocňuje mohutný bezpečnostní rám. Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Vaše dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při převržení, ochrání Vaše dítě v pravou chvíli ...
Nové odpružení na vozíku zajišťuje komfortnější jízdu jak pro Vás, tak především pro Vaše děti. V kombinaci se závěsným miminkovníkem lze vozík bezpečně používat již od nejnižšího věku!

Nastup a užij si
Vaše dítě si Croozera zamiluje! Všechny děti se v Croozeru cítí jako doma. Mají dokonalý výhled z pokojíku na kolech, který je chrání před větrem a deštěm. A navíc je tu spousta místa pro hračky nebo něco k snědku.
Jedno nebo dvoumístný?

Je to na Vás. Třeba chcete jednomístný vozík, protože neplánujete další rozšíření rodiny. Dvě děti si ale užijí dvakrát tolik legrace - a proto nebudete spolucestujícího do dvoumístného vozíku hledat dlouho. To slibujeme!

Základní výbava obsahuje: tělo vozíku, madlo, 20" kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16" kolo pro jogging a in-line, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.
Podvozek Croozeru je vyroben z oceli. Nástavba je vyrobená z hliníkových trubek navlečených do vodě odpudivého polyesterového povlaku.
Croozery jsou vybaveny kombinovaným krytem proti hmyzu a vlivům počasí: nad sítí proti hmyzu je rolovatelný PU potah, takže vaši malí pasažéři jsou také chráněni proti chladnému či vlhkému počasí.
Na konstrukci vozíku je poskytována doživotní záruka.
Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které jednak zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem, a jednak chrání látku před kontaktem s jinými předměty.
Vozík je na bocích a zadní stěně opatřen 3MTM Scotchlite?
Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti. Croozer již má světlo senzoru směřující dozadu. Zapne se automaticky za soumraku. Takže vy a vaše dítě jsou snadno viditelné ve tmě. Bezpečnost silničního provozu je vždy zaručena.
Všechna okna a textil mají UV ochranný faktor UPF 50+ . Vaše potomstvo je optimálně chráněno proti UV záření a slunečnímu záření. Celosvětově nejnižší těžiště zcela brání převržení i během jízdy komplikovaným terénem nebo při náhlé změně směru jízdy.
Croozery vynikají ve své třídě největším zavazadelníkem (Croozer KID for 1 cca 70 litrů, Croozer KID for 2 cca 100 litrů).
Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo zajišťuje, že je ve vozíku nezvykle velký prostor pro ramena, sedačka je k rámu upevněna na bocích a vnější kostra zůstává bez záhybů.
Díky patentovanému systému QuickFold jsou Croozery obzvláště rychle a snadno složitelné. Unikátní systém skládání vozíku zajišťuje spolu s robustním rámem naprostou tuhost konstrukce a zajišťuje tak dokonalou bezpečnost pro malé pasažéry při převržení, bočním či čelním nárazu. Více o skládání vozíků se dozvíte zde.
Velmi pohodlná sedačka je pružně zavěšena ve dvanácti bodech rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu.
Inovovaná konstrukce umožňuje použití závěsné sedačky pro novorozence CROOZER MIMINKOVNÍK (k dokoupení) a tedy přepravu velmi malých dětí v nejšetrnější poloze.

Sedadla: 1
Šíře ramen: 31 cm
Výška hlavy 62 cm
Výška rukojeti (nízká/vysoká poloha) 93 / 109,5 cm
Kola: 20" kola s reflexními pruhy
Nosnost: 35 kg 
Smontované rozměry: 112 x 76 x 113 cm bez rukojeti (délka s rukojetí 161cm)
Rozměry složeného balení: 106 x 66 x 28cm
Hmotnost: 19,1 kg (s rukojetí a kolečky)

DALŠÍ INFORMACE OBDRŽÍTE ZDE: https://www.croozer.cz

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.