Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

BabyBjörn Nosítko ORIGINAL Cotton - Black Pinstripe - Černá

Tip
2 015 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:2 190 Kč
DPH:21%
Ušetříte:175 Kč
Dostupnost: NA OBJEDNÁNÍ
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:BabyBjörn
Katalog. číslo:8-18/60-023020E1/BlPrinc)
BARVY filtr:Černá
ks
BABYBJÖRN

BabyBjörn Nosítko Original Black Pinstripe

Obousměrné dětské nosítko od narození (minimálně 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg.

BabyBjörn slaví v tomto roce 50. výročí svého založení, a na oslavu tohoto milníku se vrátil ke svým kořenům a jedno ze svých nejoblíbenějších nosítek - BabyBjörn Baby Carrier Original - vyrobil v módních látkách s retro vzorem ze 60. a 70. let. Každé nosítko z pinstrip linie je unikátní - umístění vzoru je na každém z nich jiné, takže co nosítko, to originál!

Stejně jako všechna nosítka BabyBjörn, i toto bylo vyvinuto ve spolupráci s předními lékařskými odborníky tak, aby dokonale vyhovovalo miminkům.

Ergonomický design pro pohodlí dítěte

Nosítko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narození. Podpora hlavičky je nastavitelná, a když je Vaše dítě starší a dokáže již hlavičku udržet samo, můžete ho nosit čelem dopředu a podporu pro hlavičku ohnete.

Bezpečné a komfortníDesign nosítka je velmi dobře promyšlený a umožňuje Vám nosit své dítě bezpečně a blízko sebe zatímco je i velmi snadné na použití. Nosítko si můžete snadno sami nandávat i sundávat, a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně. A navíc, přední zapínání je navrženo tak, že své dítě můžete pohodlně odepnout, aniž byste jej vzbudili.

Malý a šikovnýNosítko zabírá málo místa a snadno ho zabalíte s sebou.

VěkOd narození (minimálně 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg.

MateriályLátka je 100% bavlna. Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány a schváleny podle Oeko - Tex Standard 100, Třída 1 pro dětské výrobky. Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskou pokožku a nemohou způsobit alergie.

PéčePrát v pračce na 40° C. Perte samostatně s jemným mycím prostředkem, bez bělicích prostředků.

PoznámkaKdyž je dítě starší, a udrží již hlavičku samo vzpřímenou, může být hlavová část nosítka ohnuta a dítě nošeno čelem dopředu.

Retro nosítka odpovídají svou funkčností nosítkům Original a byla vytvořena k oslavě 50. výročí firmy BabyBjörn.

  • Úžasné barvy
  • Ergonomicky navržené pro pohodlí dítěte
  • Bezpečné a komfortní

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.