Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SUAVINEX Krabička DUO na šidítka - Bílá

151 Kč
s DPH
Původní cena s DPH:159 Kč
DPH:21%
Sleva:5%
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SUAVINEX
Katalog. číslo:BGx/3154684-B/(5bílá)
BARVY filtr:Bílá
ks
BARVY filtr

SUAVINEX KRABIČKA DUO na šidítka - BÍLÁ

DUO krabička Suavinex až na 2 dudlíky. Box je dokonale chrání při jejich přepravě, aby se neztratily ani neušpinily. DUO BOX můžete rozdělit na 2 krabičky, které lze použít samostatně. Můžete uschovat i do malé kabelky. Krabičku můžete zavěsit na kočárek, nebo ucho přebalovací tašky. Oceníte ji především na cestách, kdy je nutností mít při ruce alespoň jeden nebo dva čisté dudlíčky. Krabičku lze použít také pro uschování rovnátek a jiných potřeb, pro které je nutné hygienické prostředí. 0%BPA. 

K zavěšení ke kočárku, postýlce nebo uložení do tašky: máte dudlíky vždy čisté a připravené pro další použití. Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant. Krabičku udržujte v čistotě, myjte v teplé vodě s použitím saponátu určeného dětem. Občas doporučeno přelít horkou vodou. Nevyvařovat ani nesterilizovat. Pouzdro na dudlíky není určeno ke hraní.

DUO Krabička je dokonalým doplňkem v každodenním vývoji miminka. Poskytuje hygienické prostředí pro náhradní dudlíčky Suavinex. Dudlíček tak neušpiníte a neztratíte.

 Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Balení: na blistru 
Výrobce: Suavinex

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.