Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

NUK Řetízek na dudlík s klipem Korunka - Béžová

Nové
NUK Řetízek na dudlík s klipem Korunka - Béžová
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -32%
  • AKCE
115 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:169 Kč
DPH:21%
Ušetříte:54 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:NUK
Katalog. číslo:9-19/10751023-B/korunka
BARVY filtr:Béžová
ks

NUK Řetízek na dudlík s klipem Korunka béžová

Řetízek na dudlík s klipem je nenahraditelný zvlášť během procházek a cest. Připevnění řetízku dekoračním klipem k oblečení dítěte zaručuje, že se dudlík neztratí. Řetízek obsahuje praktický klip, který umožňuje pevné a stabilní připevnění k oděvu dítěte a chrání šidítko před ušpiněním nebo ztrátou.  

Řetízek na dudlík je velice oblíbeným dárkem pro děti. A pokud jsou řetízky nejen praktické, ale také pokud hezky vypadají, pak je to nejlepší kombinace. S novým řetízkem NUK si každý přijde na své: motýlek pro malé průzkumníky, autíčko pro závodníky nebo korunka, která se líbí snad každému. Zajímavé motivy řetízků NUK dávají dětem svůj vlastní styl.

Pozor! 
Udržujte v čistotě. Před prvním použitím a dále příležitostně umyjte řetízek v teplé vodě a opláchněte. Nevyvařujte. Nikdy řetízek neprodlužujte. Nikdy nepřipínejte řetízek na stužky, krajky, šňůrky nebo volné části oděvu. Dítě by se mohlo udusit. Řetízek nepoužívejte pokud se dítě nachází v postýlce/kolébce nebo pokud není pod dohledem dospělé osoby.

Upozornění! Výrobek není hračka.

Balena po 1 kuse. 
Výrobce: NUK
 (Německo)

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.