Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

LOVI 1/533 360 MINI 210 ml Nevylévací hrníček - Modrá

LOVI 1/533 360 MINI 210 ml Nevylévací hrníček - Modrá
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -29%
  • AKCE
199 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:279 Kč
DPH:21%
Ušetříte:80 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:LOVI
Katalog. číslo:L/M375.3-MZ/1-533(mod.zel)
BARVY filtr:Modrá
ks

LOVI NEW Nevylévací hrníček LOVI 360° MINI 210 ml 

Novinka ve dvou barvách je první hrníček, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití!

Pro děti od 9 měs.+  1/532, 1/533 Nevylévací hrníček LOVI NEW 360° MINI 210 ml s úchyty 

Hrníček LOVI 360° byl speciálně vytvořen tak, aby byl co nejlepším pomocníkem Vašeho dítěte, které se učí samostatně pít ze sklenice a chránil obsah hrníčku před rozlitím.
• silikonová membrána umožňuje pití z každého místa po obvodu hrníčku, učí dítě pít přirozeným způsobem a podporuje jeho rychlejší rozvoj.
• neobsahuje pítko – dítě pije stejně jako ze sklenice
• chrání obsah hrníčku před rozlitím
• víčko obsahuje antibakteriální ochranu SeriTouch®

„SeriTouch® využívá přírozené antibakteriální vlastnosti stříbra a umožňuje tak minimalizovat množství onemocnění, které způsobují mikroorganismy. Nezávislé laboratorní testy dokázaly, že SeriTouch® může redukovat až v 99,99% populací bakterií jako jsou E.coli a stafylokok zlatý v průběhu 24 hodin. SteriTouch® nenahrazuje standardní čistící procesy, ale zajišťuje zvýšenou ochranu mezi jednotlivým umýváním.

Antibakteriální ochrana SeriTouch® se nachází výhradně ve šroubovacím víčku s ventilem.

                         

Nevylévací hrneček LOVI 360° MINI 210 ml obsahuje:

hrníček 210 ml MINI
nevylévací pítko 360°
víčko
úchyty 
 

 

 

Návod pro Nevylévací hrnečky LOVI 360°

Před použitím si důkladně přečtěte návod k obsluze a uchovejte ho pro případné pozdější použití. Před prvním a každým dalším použitím umyjte hrníček v teplé vodě přípravkem určeným dětem, důkladně ho vypláchněte. Používejte prostředky, které nepoškrábou povrch hrníčku. Šroubovací víčko opláchněte v teplé vodě. Doporučujeme víčko umývat rozmontované dle schématu na obrázku. Neprotlačujte žádné předměty přes otvory ve víčku, víčko neroztahujte, protože by přestalo dostatečně těsnit. Nevyvařujte. Nepřelévejte vařící vodou. Nepoužívejte v mikrovlné troubě. Nedoporučujeme umývat v myčce nádobí.


Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! 
Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Udržujte v čistotě. Husté tekutiny, např. šťávy s kousky ovoce, mohou ucpat otvory ve víčku. Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Dlouhodobé sání tekutin může způsobovat vady zubní skloviny. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.