Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

CHICCO Pouzdro na šidítko Double, 0m+ - Modrá

CHICCO Pouzdro na šidítko Double, 0m+ - Modrá
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -42%
  • AKCE
149 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:259 Kč
DPH:21%
Ušetříte:110 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:CHICCO
Katalog. číslo:CHx/07264.80/07264 .80(modrá)
BARVY filtr:Modrá
ks
BARVY filtr

CHICCO Pouzdro na šidítko Double, 0m+

Popis: Pouzdro na šidítko Double, pohodlné a praktické pro udržení šidítka v čistotě ať jste kdekoliv. Pouzdro má dvě oddělené komory a lze jej velmi snadno změnit ve dvě samostatná pouzdra. Díky dvěma odděleným komorám můžete udržovat čisté a špinavé šidítko hygienicky odděleno. Praktické poutko pro připevnění na kočárek či tašku součástí. Lze sterilizovat.
NÁVOD: Vyrobeno v Itálii, navrženo tak,aby zajistilo jak hygienické tak praktické použití. Dvoukomorové pouzdro nabízíhned dvě možnosti : 1) lze v něm uchovávat dvě šidítka hygienicky oddělena; 2) lze jej snadno rozdělit na dvě pouzdra, která lze použít samostatně. Protažením poutka skrz otvor na pouzdře, lze je takto snadno připevnit na kočárek nebo tašku. Viz vyobrazení v přiloženém letáčku – obrázky 1, 2, 3, 4.
ÚDRŽBA: Čistěte v ruce v mýdlové vodě, poté řádně opláchněte čistou vodou. Pro docílení větší hygieny je možné pouzdro sterilizovat horkou cestou (horká sterilizace – vyvařit / nebo v páře) a nebo pomocí studené sterilizace za použití sterilizačního roztoku. Nesterilizujte v mikrovlnné troubě.
Nepoužívejte v postýlce/kolébce. Výrobek není hračka. Udržujte jej mimo dosah dětí. Vhodné pro děti: 0+. Obsahuje: 0% BPA
Vyrobeno v Itálii.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.