Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

CEBA BABY CEBUŠKA MULTI kojící polštář mikro Žerzej - Láska

CEBA BABY CEBUŠKA MULTI kojící polštář mikro Žerzej - Láska
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -13%
  • AKCE
699 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:799 Kč
DPH:21%
Ušetříte:100 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:CEBA BABY
Katalog. číslo:7-21/W741-530/srdíčka
ks
CEBA BABY

CEBA BABY CEBUŠKA luxusní a relaxační polštář

LUXUSNÍ ANTIALERGICKÝ KOJÍCÍ a RELAXAČNÍ POLŠTÁŘ mikro bavlna délka 190cm

Neocenitelný pomocník každé těhulky / maminky  !!! Během těhotenství není jednoduché pro maminku najít tu správnou polohu na relax, ale s pomocí tohoto polštáře je to mnohem jednodušší. Je vhodný např. pro polohu ležmo na boku a poskytuje oporu zádům. Speciální náplň s mikro-perlami "obteče" tělo maminky, takže neustále poskytuje podporu i pohodlí současně. Díky výplně z jemných mikroperel je polštář jemnější a pohodlnější, než  klasický kojící polštář. Při výrobě tohoto polštáře byl kladen důraz na komfort při používání a také na precizní design. 
Cebuška Multi – multifunkční polštář pro těhotné, mladé rodiče a děti. Velký, pohodlný polštář dopřávající relaxaci, významně zlepšuje komfort fungování budoucí maminky, potom i miminka. Cebuška je jedinečný polštář, který je vyplněn polystyrenovými mikroperlami o průměru 0.5 -1.5 mm, čili drobnými kuličkami, které se převalují pod vlivem změny polohy těla, jemně masírují, starají se o páteř a pohodlí nastávajících maminek. Cebuška Multi pomáhá v době odpočinku. Když už je děťátko na světě, usnadní krmení, uleví zádům a umožňuje zaujmout pohodlnou pozici při kojení.

Když se narodí dětátko, je CEBUŠKA vynikající pomůckou při kojení nebo pití z lahvičky, podpírá záda maminky, poskytuje úlevu jejím rukám a ramenům a tvoří pohodlnou podporu děťátku. Časem může být polštář oporou dítěti až se bude učit samo sedět. Uvidíte, že polštář bude používat celá vaše rodina.

   

- jemný povlak  s mikrobavlěnou vrchní částí 
- výplň je z pěnových polystyrenových mikroperel o velikosti 0,5 - 1 mm (luxus pohodlí)
- praní při 40°C
- délka 190 cm, šířka až 35cm , 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.