Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

CANPOL BABIES 56/580 Flexibilní příbor Kravička (vidlička a lžička) - Růžová

Tip
CANPOL BABIES 56/580 Flexibilní příbor Kravička (vidlička a lžička) - Růžová
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -16%
  • AKCE
109 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:129 Kč
DPH:21%
Ušetříte:20 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:CANPOL BABIES
Katalog. číslo:3-20/CB56-580-R/růž
BARVY filtr:Růžová
ks
BARVY filtr

CANPOL BABIES 56/580 Flexibilní příbor Kravička (vidlička a lžička)

Flexibilní příbor (vidlička a lžička) je vyrobený z plastického materiálu. Po vytvarování drží daný tvar, který usnadňuje výuku dětem, které se učí samy jíst. Příbor můžete vytvarovat podle potřeb Vašeho dítěte bez ohledu na to, zda je pravák nebo levák. Zaoblené tvary jsou přizpůsobeny cilivým dětským dásním. Příbor je vyrobený z bezpečných materiálů, které jsou určeny pro kontakt s potravinami.
Upozornění! Z bezpečnostních důvodů neohýbejte příbor pod větším úhlem než 90°.

Doporučujeme pro děti starší 12-ti měsíců.

Návod k údržbě:

Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte v teplé vodě přípravkem určeným dětem, důkladně opáchněte a přelijte vařící vodou . Lze umývat v myčce nádobí.  Výrobek nepoužívejte v mikrovlné troubě..

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Výrobek není hračka.Uchovávejte mimo dosah dítěte. 

Plastový příbor odpovídá požadavkům: Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami, EN 14372 Výrobky pro péči o dítě - Příbory a nádobí pro krmení - Bezpečnostní požadavky a zkoušky.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.