Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

Babycup První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - Růžová

249 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:275 Kč
DPH:21%
Ušetříte:26 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:BABYCUP
Katalog. číslo:8-18/4BC-2R/(růžový)
BARVY filtr:Růžová
ks
BARVY filtr

BABYCUP První kelímek pro miminka a batolata 4ks, 4m+ - růžový

Kelímek pro miminka a batolata (vyrobeno v Anglii) Obsah hrnečku 50 ml. Malý a dokonale tvarovaný! Od okraje ke dnu měří Babycup 5 cm.

Malé děti chtějí být jako vy. Bude nadšené, že může pít z podobného pohárku, z jakého pijete i vy. Tedy i pít z otevřeného kelímku či hrnečku. Žádná savička, žádné pítko.  Babycup je malý kelímek pro malé ručičky a pusinky. Je doporučován miminkům a malým dětem ve věku 0-36 měsíců zdravotními specialisty. Babycup je vhodný na klasické pití, ale také může být použit při dokrmování novorozenců mateřským či kojeneckým mlékem, a to včetně předčasně narozených dětí.
Doporučení ortodontistů a dentistů
Používání hrnečků s pítkem (včetně hrnečků s netekoucími savičkami a pítky) může přispět ke špatnému vývoji zubů a obličeje. Babycup je otevřený kelímek, a proto neohrozí správný vývoj zubů a obličeje vašeho miminka. Někteří zubaři uvádí, že hrnečky s pítkem (jako jsou hrnečky s netekoucími savičkami a pítky) mohou v dětství přispívat k rozvoji zubního kazu. Americká zubní asociace doporučuje, aby děti pily z otevřených kelímků nejpozději v době svých prvních narozenin.

  • Podporováno ze strany dentistů a ortodontistů z hlediska vlivu na správný vývoj zubů a čelistí
  • Vhodné také pro krmení novorozenců a předčasně narozených dětí
  • Perfektní velikost pro malé ručičky
  • Koresponduje s metodou krmení Baby Led Weaning
  • Průsvitný, aby dítě mohlo vidět dovnitř
  • Netoxické, neobsahuje BPA ani ftaláty
  • Trvanlivé, možno mýt v myčce či v parním sterilizátoru
  • Odměrka zajišťuje kontrolu nad množstvím vypitého mléka.

Čištění a sterilizace
Před prvním použitím očistěte výrobek. Čistý před každým použitím. Vždy kelímek ihned po použití umýt. Umýt v teplé vodě s mycím prostředkem pro děti a poté opláchněte čistou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte jemný hadřík, nikoliv štětce a důkladně vyčistite. Vhodné i do myčky nádobí (horní koš pouze). Nemyjte s rozpouštědly nebo chemikáliemi. Vhodné pro parní sterilizátory.

Skladování a použití
Nevhodné pro horké nápoje. Není vhodné pro vaření. Nepoužívat pro ohřev v běžné troubě nebo mikrovlnné troubě. Nepokládejte na horké povrchy.

BABYCUP je v souladu s právními předpisy Evropské styku s potravinami Materiály EN14350 a EU 10/2011.
Vyrobeno v Anglii 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.