Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

AVENT SCF693/17 Láhev Natural 260 ml 1 ks - Bílá

219 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:249 Kč
DPH:21%
Ušetříte:30 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:Philips AVENT
Katalog. číslo:AGx/AV23/561545(čirá)
BARVY filtr:Bílá
ks
BARVY filtr

AVENT SCF693/14 Láhev Natural 260 ml 1 ks - Čirá

Dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí, jedinečné okvětní lístky pro větší pohodlí a inovativní antikolikový systém: to vše tvoří dosud nejpřirozenější láhev na krmení.
Možnost kombinace kojení s krmením z láhve. S pomocí hubičky snadná přeměna na hrneček bez rozlití.

OBSAH BALENÍ
- poloprůhledná láhev bez BPA vyrobena z polypropylenu (PP)
- silikonový dudlík s pomalým průtokem (2 otvory) pro děti od 1 měsíce.

Lahev Natural je inovativní a dokonalá láhev, díky níž je krmení z láhve přirozenější jak pro maminku, tak pro dítě. Láhev je dokonale vhodná pro maminky, které chtějí kojit, protože nyní mohou pohodlně kombinovat kojení a krmení z láhve. Dítě může užívat výhod mateřského mléka, ať je maminka právě nablízku nebo ne.
Inovovaný šiiroký dudlík ve tvaru bradavky je navržen tak, aby se dítě přirozeně přisálo. Uvnitř dudlíku jsou speciální „okvětní lístky“ pro větší pohodlí, které zvyšují měkkost a pružnost – nesplasknou, když dítě pije jakkoliv usilovně.

Přirozený způsob krmení z lahve - vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností, novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve.
Přirozený tvar dudlíku pomáhá dítěti nadále přirozeně pohybovat jazykem a využívat sací reflex jako při kojení, dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.
Pokročilý anti-kolikový systém - dvěma ventily prochází vzduch do lahvičky, nikoliv do bříška dítěte, tím je zajištěno nepřerušované spokojené krmení.

Klinické studie prokazují, že láhev AVENT značně snižuje koliku a neklidné a podrážděné chování. Jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve, a to předchází vytváření vakua v láhvi. Dítě si samo kontroluje tok mléka stejně jako u kojení. Poslouchejte jemný, šumivý zvuk a sledujte vzduchové bubliny praskající na hladině mléka. To jsou důkazy toho, že vzduch proudí do lahvičky a nikoliv do bříška dítěte.
Jak to funguje?
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky. Přehledná a přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku AVENT, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky a není tedy potřeba použít ani těsnící víčka.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.