Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

AVENT Láhev Classic+ 330 ml (PP), 1 ks

AVENT Láhev Classic+ 330 ml (PP), 1 ks
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -8%
210 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:229 Kč
DPH:21%
Ušetříte:19 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:Philips AVENT
Katalog. číslo:AGx/AV26/696834
ks

Philips AVENT Kojenecká lahev 330ml - 1kus

Součástí balení:
1x  lahev 330ml s průhledným víčkem 
1x  silikonový dudlík  s variabilním průtokem

Kojenecká lahvička - čistá, průhledná, s přesnou stupnicí. 

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

         

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Výrobce: AVENT

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.