Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

AVENT Dárkový set 4v1 Natural - mix barev

AVENT Dárkový set 4v1 Natural - mix barev
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
599 Kč
s DPH
DPH:21%
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:Philips AVENT
Katalog. číslo:AGx/810803/
ks

AVENT Dárkový set 4v1 Natural

Dárková sada obsahuje:
• lahev Natural 125 ml s obrázkem s dudlíkem s novorozeneckým průtokem (1 otvor)
• lahev Natural 260 ml s obrázkem s dudlíkem s pomalým průtokem (2 otvory)
• 2 ks šidítko s obrázky 0-6m

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo.
Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.
Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil.
Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.
Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.