Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

INGLESINA CLASSICA 2018 - Jacquard Argento

29 990 Kč
s DPH
DPH:21%
Dostupnost: do 1-3 dnů
Výrobce:INGLESINA
Katalog. číslo:Fx/ABE05K0JAR
ks
INGLESINA

INGLESINA CLASSICA 2018

Dokonalý kočárek pro vaši princeznu nebo prince. Vezměte je na vycházku ve skutečně dvorním stylu a umožněte svému milovanému dítěti přitom být v pravém královském komfortu. Dostatek prostoru je velmi důležitý, i v prvních měsících života, kdy leží dítě na zádech, volně se protahuje, spí a objevuje, aniž by bylo omezováno těsným kočárkem, který by omezoval jeho pohyb a zabraňoval relaxaci jeho svalů. Pohodlí i relaxace jsou podpořeny tímže je Classica vybavena matrací WELCOME PADTM . Designový podvozek Balestrino s rukojetí z pravé kůže, bohatým chromováním a velkými koly podtrhuje vyjimečnost Classicy.
V souladu s tradicí je Classica navržena s pečlivou péčí o detaily, styl a s vášní pro její unikátní rysy.
To je důvodem proč je Classica potažena unikátní, jemnou látkou zevnitř a žakárovou tkaninou vně (pro modrou a bílou variantu Jacquard se používají koženkové vložky).
Konstrukce korbičky je vyrobená zcela ze dřeva.
Každý kus je unikátní, proto jsou potahy šity na míru s pečlivou péčí o detaily, jež je výsledkem dlouholetých zkušeností našich řemeslníků v odvětví kočárku.
Stylové chromované vypínací vzpěry usnadňují otevření a složení boudičky.
Chromované boční rukojeti pro usnadnění přenášení hluboké vaničky.
Rafinované záclonky z jemné organzy chrání před dotěrnými pohledy kolemjdoucích a chrání tak jeho či její soukromí.
Oválná značka tvořena třpytivými štrasy.
Snímatelný vnitřní potah z poly-bavlny může být ručně vyprán při teplotě 30 ° C a vybavena vnitřním větracím systémem s 3D sítí pro větší prodyšnost a rychlejší sušení.
Opěradlo zad je ručně nastavitelné a sklopné do 2 poloh.
Luxusní přebalovací taška na pleny a další potřeby z koordinovaného materiálu s cestovní přebalovací podložkou.
Technické informace:
Vnitřní rozměry vaničky: 33 x 20 x 73 cm (šířka x výška x délka), Vnější rozměry vaničky: 47 x 65 x 90 cm (šířka x výška x délka)
Hmotnost:7 kg, Materiál vnějšího potahu:100% polyesterový žakár, materiál vícevrstvého vnitřního potahu: bavlna/polyester
Materiál vnitřní konstrukce vaničky: dřevo, Rozměry vaničky s podvozkem: 52 x 116.5 x 101.5 cm (šířka x výška x délka)
Podvozek Balestrino s rukojetí potaženou pravou kůží.
Boční eliptické lakované ocelové obruče jsou pružné a zajišťují odpružení mezi vaničkou kočárku a kolečky, se po sejmutí vaničky skládají dovnitř naplocho. Prostorný, elegantně tvarovaný, chromovaný košík na potřeby pro dítě. Přestože je podvozek skladný a může se přepravovat, není pro časté skládání určen. Velká chromovaná kola se snadno nasazují i snímají.
Nádherná elegantní taška na rukojeť s přebalovací podložkou v koordinovaných barvách.
Ke kočárku Classica je k dispozici mnoho volitelného příslušenství. Mezi ně patří autosedačka Huggy, kompatibilní s podvozkem za použití adaptérů dodávaných s Classicou. Nebo sportovní sedačka (je dodávána včetně boudičky a nánožníku). Kočárek je reverzibilní. Instalaci sportovní sedačky na podvozek ballestrino se změní z hlubokého kočárku na sportovní a zpět (pozice na podvozku může být nastavena směrem po nebo proti směru jízdy dle preference). Dále doporučujeme zakoupit pláštěnku.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.