Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

Kinderkraft Veo 2v1 Kočárek kombinovaný - Grey

Nové
Kinderkraft Veo 2v1 Kočárek kombinovaný - Grey
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -10%
  • DOPRAVA ZDARMA
  • AKCE
7 699 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:8 599 Kč
DPH:21%
Ušetříte:900 Kč
Dostupnost: do 1-3 dnů
Výrobce:Kinderkraft
Katalog. číslo:3-19/KKWVEOBLGR2000 (grey)
ks
Varianta

Kinderkraft Veo 2v1 Kočárek kombinovaný Grey

Kočárek který musí mít každý rodič.Ak hledáte kočárek, který bude funkční, kompaktní - Veo je vynikající volbou za rozumnou cenu.

vlastnosti:
- vanička a sportovní kočárek v jednom
- hliník a odolný design
- velké gumové pneumatiky
- v ceně je zahrnuto pohodlné sedadlo pro děti
- elegantní povrchová úprava z vysoce kvalitních maeriálov
- polstrované kola a rám
- jednoduché a rychlé skládání

Kočárek je vybaven 2 funkcemi - hluboká a pohodlná vanička k použití od prvních dnů života (až do 9 kg), pro starší děti je lehký a manévrovatelný kočárek (od 6 měsíců do 15 kg).
Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, pěkné a funkční. Na procházku v mese i mimo něj - tlumiče nárazů všech kol a navíc polstrovaný rám s velkými nafukovacími koly a odolná a snadno ovladatelná konstrukce dělají kočárek vhodný pro "speciální" úlohy.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM
- dvojitá ochrana - proti náhodnému sklopení / rozložení
- bezpečnostní postroj s chrániči - pohodlný pětibodový bezpečnostní postroj a odnímatelná svorka (v kočárku)
- reflektory - materiály používané v bassinet a kočárku mají odrazové vložky, které dodatečně zvyšují bezpečnost každé procházky
- brzdy - centrální brzda na zadní nápravě kočárku a zámku předního kola

Vyrobeno v souladu s evropskou normou EN 1888, která definuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro kočárky.

Hliníkový rám poskytuje lehkou, ale pevnou strukturu. Skládací systém, který po skládání zajišťuje malou velikost. Skládání a rozložení kočárku je snadné a jednoduché. Stejně můžete vaničku odjistit a připevnit autosedačku. Výškové nastavení rukojeti v rozmezí od 85 cm do 108 cm. Taška přizpůsobena potřebám rodičů.

kola
Všechna kola jsou vyrobena z gumy a jsou prudkých. Velká zadní kola (průměr 30 cm) vybaveny centrální brzdou. Přední kola (průměr 22 cm) jsou ovladatelné a otáčeny a mohou být zablokovány v poloze dopředu.

rám
Velký madlo s měkkým matrací pro nejmenší děti. Nastavitelný sklon dolní úrovně, což zvyšuje komfort dítěte. Dodatečný kryt chrání dítě před větrem, deštěm a chladem.
Hluboká kapuce dokonale chrání dítě před vlivy počasí. Má také výsuvný, doplňkový chránič slunce. Reflexní prvky zlepšují bezpečnost.

sportovní kočárek
Komfortní sedadlo pro kočárky, které lze namontovat v poloze vzadu nebo vpředu. 4 úrovně sklonu opěradel od sezení do polohy ležení. 5-bodový snadno nastavitelný bezpečnostní postroj s měkkými podložkami a nastavením výšky. Nastavitelná opěrka na nohy. Hluboká kapuce dokonale chrání dítě před vlivy počasí. Má také výsuvný, doplňkový chránič slunce. Reflexní prvky zlepšují bezpečnost.

V CENĚ: rám s koly, vanička, dětský koš, pláštěnka, nánožník, přebalovací taška, Adaptéry na autosedačku, velký nákupní košík

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.