Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

INGLESINA TWIN SKETCH 2020 Sourozenecký kočárek - Navy

8 720 Kč
s DPH
Původní cena s DPH:8 990 Kč
DPH:21%
Sleva:3%
Dostupnost: do 1-3 dnů
Výrobce:INGLESINA
Katalog. číslo:Fx/AH86M0NAV (Navy)
ks
INGLESINA

INGLESINA TWIN SKETCH 2021 Sourozenecký kočárek - Navy (modrý)

Lehký a kompaktní kočárek pro dvojčata v šedé barvě, dobře jej využijete také pro věkově blízké sourozence. Vhodný již od narození.

Praktický a kompaktní  Snadno se přenáší díky své lehkosti (pouze 12,5 kg), otevírá a zavírá se jednou rukou a při zavření stojí sám.
Díky své kompaktnosti se snadno vejde do kufru auta.

Pohodlný pro každou fázi růstu dětí  Velká a polstrovaná sedadla jsou pohodlná pro novorozené děti i starší sourozence. Přizpůsobuje se růstu díky možnosti nastavení výšky pásů, ramenních popruhů a čalouněne chrániče nohou zabraňují kontaktu pásů s jemnou pokožkou dítěte.

Plně sklápěcí opěrka zad pro pohodlné ležení:  Opěradla se sklopí nezávisle na svislé poloze až do 170 °, zatímco opěrky nohou se nastaví tak, aby lépe podepíraly nohy dítěte.

Ideálně chrání i v teplejších měsících. Zatímco v zimě ochráníme děti teploučkymi fusaky (volitelné příslišenství), velké boudičky vyrobené z tkaniny ošetřené protiUV záření s ochranným faktorem 50+ dokonale ochrání dítě před slunečními paprsky. V teplejších měsících usnadňují ventilační okna na zadní straně boudičky cirkulaci vzduchu uvnitř sedadel.

Procházky v naprostém pohodlí a bezpečí. Velká kola a přední zavěšení snadno překonávají městské překážky. Koš s reflexním profilem zajišťuje větší viditelnost v noci.
Pokyny k praní Boudička a potah jsou snadno snímatelné a lze je prát v ruce při 30 ° C.

Technické parametry:
Rozměry v rozloženém stavu: š77 x v104 x d84 cm
Rozměry ve složeném stavu: š77 x v57 x d32 cm
Hmotnost: 12,5 kg

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.