Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SCARLETT Matrace LUX kokos-molitan-kokos 120x60x8cm

SCARLETT Matrace LUX kokos-molitan-kokos 120x60x8cm
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -23%
  • AKCE
765 Kč
s DPH
Původní cena s DPH:850 Kč
Běžná cena s DPH:999 Kč
DPH:21%
Sleva:10%
Ušetříte:234 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SCARLETT
Katalog. číslo:SCx/SC-0093/
ks

Dětská matrace LUX 120x60x8 cm KOKOS-MOLITAN-KOKOS

POTAH: bílý prošívaný
Matrace kokos-molitan-kokos - Scarlett - 120 x 60 x 8 cm 
Dětská kokosová matrace je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Matrace je potažena polyuretanovým vláknem a vrchní vrstva je 80% bavlna a 20% polyester. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.

Výrobek vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let. Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček.


Matrace Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti.
Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost.
Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Potah - snímatelný oboustranný pratelný potah (dvojí materiál)

Složení matrace:
1 – Blok z přírodního kokosového vlákna OKO-TEX Standard 100 
2 – Vysoce kvalitní bezfreonová polyuretanová pěna 
3 – Blok z přírodního kokosového vlákna OKO-TEX Standard 100 
4 – Odzipovatelný potah v bílé barvě z 30% bavlny, 70% polyester

Pravidla používání:
Dětská matrace svými rozměry musí odpovídat rozměrům dětské postýlky. Jelikož dítě zde tráví hodně času, tak je zapotřebí, aby se matrace často větrala, byla čistá a suchá. To zabrání možnosti výskytu alergií. Matraci je potřeba občas otáčet, aby opotřebování bylo rovnoměrné. Potah se musí často prát z hygienických důvodů.

- Kokosové vlákno se získává z kůry kokosového ořechu. Kokosové vlákno, zpracovávané do vrstev (desek), se používá v produktech, kde jsou velmi vítané jeho vynikající větrací vlastnosti. Kokosové vlákno je velmi pevné vlákno. Je elastické, odolné a jeho vlastnosti se časem jen velmi těžce znehodnocují. Kokosové vlákno má velmi dobré termoregulační vlastnosti.
- V ortopedických matracích se kokosová deska využívá jako tvrdší podklad. Ve spojení s pružinovým nebo latexovým blokem vytváří kvalitní matraci s vyšší tvrdostí a s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Jako přírodní materiál je kokosové vlákno hygienické a antibakteriální, a proto se v něm nerozmnožují žádné bakterie, roztoči, či plísně.

Doporučujeme:
- spolu s matraci dokoupit chránič matrace, který je nepromokavý a ochrání matraci před tekutinami !!!
- všechny matrace je nutno občas otáčet, proti proleženinám 
 

Velikost 120 x 60 x 8 cm
Materiál PUR pěna + kokos

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.