Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

YOOKIDOO Interaktivní hrací deka Země robotů, 0m+

2 351 Kč
s DPH
Původní cena s DPH:2 399 Kč
Běžná cena s DPH:2 490 Kč
DPH:21%
Sleva:2%
Ušetříte:139 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:YOOKIDOO
Katalog. číslo:9-21/YK40128/YT
ks

YOOKIDOO Interaktivní hrací deka Země robotů, 0m+

nteraktivní hrací deka se spousty aktivit pro zábavné objevování a správný rozvoj smyslů těch nejmenších. Hrací deka a její jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby bylo možné hraní v poloze na břiše, na zádech a v sedě. Tímto způsobem je podporován vývoj dětí v různých fázích růstu. Tato hrací deka má odnímatelný polštář, který umožňuje dítěti pohodlné sledování pohybujícího autíčka v poloze na bříšku. Revoluční systém této deky je v motorizovaném autíčku, které může být připojeno k hrazdě ve výšce nebo na samotné dece. Autíčko jezdí po své dráze sem a tam zatímco hraje hudba.

K dispozici jsou dvě melodie: temperamentní a relaxační.
Je-li třeba, může být hudba zcela vypnuta. Na autíčko je možné připevňovat jednotlivé postavičky jako cestující. Při jízdě ve výšce na hrazdě slouží autíčko jako základna pro zavěšení jednotlivých hraček.

Pro rozsáhlé hraní poskytuje deka spousty postaviček a doplňků. Všechny doplňky vyzývají k tvůrčímu experimentování a vyvolávají přirozenou zvědavost dětí. Hravé koncentrace, motorika a koordinace oko-ruka jsou touto dekou výborně podporovány. Hrací deka se vyznačuje velmi stabilní hrazdou na kterou je možné pomocí prstenců zavěsit jednotlivé hračky, které povzbuzují dítě k jejich uchopení. Originální barvy a různé povrchové materiály napomáhají malému dítěti rozvíjet zrak a hmat. Hrací deka se dá snadno složit, přenášet a skladovat. Po odstranění všech součástí lze deku vyprat.

Obsah balení: Hrací deka s hrazdou (105cm x 85cm) - Motorizované autíčko - Kolejová dráha - 2 postavy robotů - Velké polstrované zrcadlo - Oboustranný polštář (pes) - 5 závěsných kroužků

Požadované baterie: 3 x 1,5 V AAA (LR03)
Rozměr balení: 800 x 520 x 110 mm

Výrobce: YOOKIDOO

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.