Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

FISHER PRICE Pejskovo chodítko smart stages™, 6-36měs.

699 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:829 Kč
DPH:21%
Ušetříte:130 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:FISHER PRICE
Katalog. číslo:ALx/FP128/DLK63MAT
ks

Fisher Price pejskovo chodítko Smart stages™

Pejskovo chodítko přináší hned dva zábavné způsoby hry pro vaše dětičky!
Hračka mluví česky!!
Díky režimu tlačení a chození se motor chodítka Smart Stages™ nastartuje. V prvním módu děti chodítko tlačí před sebou, za což jsou odměněny zábavnými zvuky, jednoduchými říkankami, zpíváním písniček a naučí se i základní barvy, tvary, písmenka, čísla a další. Na projížďku s sebou mohou vzít také roztomilého pejska, který se houpe ze strany na stranu.
Váš malý průzkumník je díky této skvělé hračce ihned zapojen do akce a nucen k pohybu. V momentě kdy se dítě naučí chodit, můžete chodítko přepnout do druhého módu a přidat k němu rukojeť. Houpací efekty, zvuky smíchu, hudba a povzbuzující věty způsobí, že dítě začne chodit ještě rychleji. Když děti zmáčknou jedno ze tří velkých svítících tlačítek v přední části hračky, začnou se přehrávat písničky, abeceda nebo číslice. Sledujte, jak se váš malý nezbeda nevědomky rozvíjí za “volantem“ Pejskova chodítka. Fisher-Price™ Pejskovo chodítko Smart Stages™ představuje zábavnou formu učení dětí novým dovednostem.
Každé dítě se rozvíjí svým vlastním tempem a díky jedinečné technologii této hračky můžete režim přizpůsobit rychlosti vývoje toho vašeho. Najdete zde celou řadu písniček, říkanek a zvuků ve třech různých úrovních, které se přepínají jedním stisknutím tlačítka.

Věk: od 6 do 36 měsíců
Provoz: Baterie 3AA
Výrobce: Fisher Price

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.