Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

CANPOL BABIES 68/021 Kolotoč na postýlku plyšový OCEAN

CANPOL BABIES 68/021 Kolotoč na postýlku plyšový OCEAN
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -33%
  • AKCE
539 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:799 Kč
DPH:21%
Ušetříte:260 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:CANPOL BABIES
Katalog. číslo:10-18/M158.1/68-021
ks

CANPOL BABIES Kolotoč nad postýlku OCEAN

Kolotoč s hracím strojkem a se sklápěcím ramenem na kloub.Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání.

Kolotoč je určen pro děti, které se ještě samy nepohybují. Připevňuje se k dětské postýlce. Barevné, plyšové hračky přitahují pozornost dítěte, stimulují rozvoj zraku a podporují jeho psychomotorický vývoj. 
Příjemná melodie dítě zaujme a uklidní a usnadní jeho usínání. Oblíbené hračky je možné lehce odepnout a podat dítěti.

Vyrobený z měkkého plyše, tento super kolotoč "Ocean" umožní  batoleti vstoupit do podmořského světa a vidět: ryby, hvězdice, kraby.

Barevný plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Živé barvy hraček stimulují rozvoj smyslů dítěte. Kolotoč umístěte tak, aby se s ním dítě nedostalo do přímého kontaktu. Hračku sestavte dle nákresu (jednotlivé díly se mohou lišit od dílů na nákresu). Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do okamžiku, kdy ucítíte lehký odpor. Hrací strojek nepřetahujte! Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání. Návod k použití: Udržujte v čistotě, hrací strojek otírejte vlhkým hadříkem nebo hubkou. Návod k údržbě plyšových hraček je uveden na všivce Části hraček jsou vyrobeny z materiálů, různých textur (samet, stuha), lehké, měkké a příjemné na dotek.

Kolotoč na postýlku se dodává s praktickým, skládací držákem (pomocí kloubu).

Použití: od 0 měs.
Materiál: česaný plyš, plast, hrací a rotační mechanismus, rameno s kloubem - skládací
Výrobce: CANPOL  č.68/021

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.