Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 721003 Odrážedlo Scooter s reflektorem - Červená

SMOBY 721003 Odrážedlo Scooter s reflektorem   - Červená
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -30%
  • AKCE
  • SLEVA
1 299 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:1 850 Kč
DPH:21%
Ušetříte:551 Kč
Dostupnost: do 2-4 dnů
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:10-21/SM721003/
BARVY filtr:Červená
ks

SMOBY Odrážedlo Scooter s reflektorem

Překvapte své děti krásným odrážedlem. Odrážedlo motorka s reflektorem Scooter Red Smoby je perfektní odrážedlo pro všechny děti od 18 měsíců. Odrážedlo pro děti okouzlí každé dítě svým červeným provedením a originálním francouzským designem. Tento skvělý dětský dopravní prostředek se startuje pomocí klíče, vydávajícího mechanický zvuk startování Cric Cric. Dětské odrážedlo má na řídítkách umístěný realistický reflektor a pod ergonomicky tvarovaným sedadlem se skrývá úložný prostor, do kterého si děti uloží své hračky. O spolehlivý chod odrážedla se postarají gumová kolečka, která jsou velmi tichá a poskytují při jízdě ten nejvyšší komfort.
Dětské odrážedlo v provedení červeného skútru je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji každého dítěte. Zpevňuje nohy, tříbí rovnováhu a zlepšuje reflexy. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou životnost. Řídítka na odrážedle jsou velmi příjemná na dotek, dítěti se bude s odrážedlem velmi dobře manipulovat. Celková váha odrážedla je 2,4 kg, takže si ho dítě může vzít i na výlet se svými rodiči. Rozměry odrážedla jsou 65*34*48 cm.
Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.