Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

SMOBY Hravá kuchařka Chef Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení, 5 let+

299 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:499 Kč
DPH:21%
Ušetříte:200 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:1-19/SM312100/DAR
Pohlaví:Univerzální
ks

SMOBY Hravá kuchařka Chef Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení, 5 let+

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení je fantastická kreativní sada pro všechny malé cukráře, se kterou si sami upečou Perníkovou chaloupku ze skutečných surovin. Hravá kuchařka Perníková chaloupka je vhodná pro všechny děti od 5 let, které rády pomáhají při pečení a zdobení sladkých ozdob. Při výrobě, pečení i zdobení perníkové chaloupky pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami. Při pečení se nejen zabaví, ale odměnou za dobře vykonanou práci jim bude dokonalá vlastnoručně upečená a vyzdobená perníková chaloupka.

Tato kreativní sada pro všechny šikovné a tvořivé děti obsahuje až 15 doplňků, mezi nimiž se nachází 8 kusů forem na pečení, 4 stojany na postavení stěn, 4dílná sada na zdobení, návod na přípravu spolu s receptem. Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka je skvělou zábavnou sadou na pečení z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry a napodobováním dospělých se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jakož i jemná motorika rukou.

Při pečení Perníkové chaloupky se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních na dotek jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ​​ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality, a proto je Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení pro děti maximálně bezpečná. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně upečené perníkové chaloupky.

 

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.