Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY Dětská elektronická pokladna Large Cash Register - Tyrkys

Nové
799 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:999 Kč
DPH:21%
Ušetříte:200 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:10-21/SM350110/MPK(tyrkys)
BARVY filtr:Tyrkys
ks

SMOBY 350110 Dětská elektronická pokladna Large Cash Register tyrkys

Elektronická pokladna jako opravdová se světelným a zvukovým efektem!
Pokladna elektronická Large Cash Register od francouzského výrobce Smoby je nezbytným doplňkem pro každého malého obchodníka a prodavače od 3 let. Nadčasová pokladna v krásném tyrkysovém provedení se pyšní pravým francouzským designem a potěší děti množstvím skvělých funkcí. K dispozici budou mít mechanickou váhu na vážení produktů, pokladnu s otevíratelnou přihrádkou na bankovky a mince a funkční kalkulačkou, díky které se děti naučí pracovat s čísly a pochopí hodnotu peněz. Jednotlivé produkty se dají naskenovat elektronickou čtečkou, která po stisknutí tlačítka vydá zvuk a svítí.

Při platbě se zákazníci mohou spolehnout na platbu v hotovosti nebo zaplatí platební kartou, kterou vloží do platebního terminálu a z druhé strany si mohou vzít doklad o koupi jako ve skutečné prodejně. Pokladna disponuje i replikou mikrofonu, přes který prodavač ohlašuje své zákazníky. Součástí pokladny je také sada 30 doplňků, mezi nimiž jsou krabice s těstovinami a koláčky, bankovky, mince, platební karta a doklady o koupi. Pokladna a doplňky jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, který je sametově jemný na dotek.

Celkové rozměry pokladny jsou 39*22*16 cm, její celková výška je celková výška je 29 cm. Elektronický modul funguje na baterie 1 x LR54 (jsou součástí balení) a 2 x LR03/AAA (nejsou součástí balení). Pokladna je vhodná pro hru více dětí, kamarádů a sourozenců, využijí ji i v kombinaci s dětskými obchody. Při hře si rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti, učí se logicky přemýšlet, objevují hodnotu peněz. Při manipulaci s doplňky si procvičují jemnou motoriku a pohybovou zručnost. Zahrají si hry na obchodníky a zákazníky, přibližují se světu dospělých a získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž se probouzí jejich tvořivost a fantazie.

Francouzský Smoby přináší dětem ty nejkrásnější hračky v prvotřídní kvalitě. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší dítko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního designu.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.