Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

SMOBY 311026 Dětská kuchyňka TEFAL BUBBLE XL oranžová 100cm

2 490 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:3 399 Kč
DPH:21%
Ušetříte:909 Kč
Dostupnost: do 6-10 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:12-17/SM311026/DAr
ks

SMOBY 311026 Dětská kuchyňka TEFAL BUBBLE XL oranžová 100cm

Elektronická dětská kuchyňka Tefal Studio XL Bubble Smoby s 34 doplňky je kuchyňka, která bude provázet cestou vaření každé šikovné dítě od 3 let. Kuchyňka pro děti má krásný vzhled v oranžovém provedení, díky jedinečnému francouzskému designu, kterému se dá jen těžko odolat. Dětská kuchyňka nabízí bohatou sadu doplňků: příbory, talířky, šálky, sklenice, slánka, pepřenka, rozličné kuchyňské nářadí, suroviny na vaření a potraviny.

Lednička s otevíracími dvířky je výborný způsob, jak se každé dítě naučí uchovávat potraviny v chladu a nezapomínalo za sebou vždy zavřít dvířka. Hned nad ledničkou je umístěn dřez na mytí nádobí, ve kterém si dětičky po každém vaření mohou umýt talířky a příbory. Trouba se hodí dětičkám, které se rozhodnou upéct si nějakou dobrotu. Šikovná pánev s funkcí otáčení naučí malého kuchaře, jak se správně připravují palačinky a užije si s ní skvělou zábavu. Magický bublající hrnec s pokličkou po položení na sporák a zapnutí tlačítka začne napodobovat skutečnou vařící vodu, takže bude malý kuchař opravdu ohromen a přitom mu nehrozí žádné nebezpečí jako při skutečném vaření. O úložný prostor se postará skříňka s otevíracími dvířky a k tomu šikovný poličkový systém, kam si mohou dětičky odkládat suroviny, které budou chtít využít později. Děti využijí i Espresso kávovar, který se nachází pod digestoří na přípravu chutné kávičky. Pod kávovarem se navíc nachází dávkovač sody nebo koly, i s charakteristickým zvukem při plnění Cric Cric.

Součástí dětské kuchyňky Tefal Studio XL Bubble Smoby jsou i 3 x AAA/LR03 baterie, které budou rodiče moci do kuchyňky jednoduše zapojit a dítě se může pustit do skvělé zábavy při vaření a pečení.

Materiál: plast
Příslušenství: 34 ks
Výška pracovní desky: 51 cm
Rozměry: 100 x 68 x 83 cm
Rozměry balení: 79,5 x 23 x 76 cm
Baterie: 3 x AAA/LR6 1,5V (jsou součástí)
Věk: 3let +
SMOBY (Francie)

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.