Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

SMOBY 310810 Kuchyňka Bon Appetit elektronická, červeno-zelená 96cm

1 390 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:1 899 Kč
DPH:21%
Ušetříte:509 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:SMOBY
Katalog. číslo:9-21/SM310810/MPk
ks

SMOBY 310810 Kuchyňka Bon Appetit elektronická, červeno-zelená NEW

Dětská kuchyňka SMOBY Bon Appétit Kitchen představuje jedeb z nejpropracovanějších produktů mezi dětskými kuchyňkami na trhu. Je vyrobena v krásné a svěží barevné kombinaci syté červené barvy, která je doplněna stříbrnou a bílou. Elektronická kuchyňka má realistický design, a její provedení koresponduje s posledními trendy bytového designu a architektury. To dělá hru dětí zábavnější a poutavější. Dětská kuchyňka je vhodná pro děti od 3 let. Děti milují hru s kuchyňkou, která jejich neomrzí dlouhá léta. Díky svému provedení je kuchyňka přístupná z každé strany, a proto umožňuje hru pro více dětí. Hra s dětskou kuchyňkou u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a vzájemnou hrou napodobují dospělé. Příslušenství, doplňky, dvířka a tlačítka jsou přizpůsobeny drobným dětským ručkám. Kuchyňka je vhodná pro dívky i chlapce.

Hrou s kuchyňkou si také tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Kuchyňka je vybavena množstvím vzrušujících vlastností, které děti nepřestanou udivovat. Kuchyňka má instalovaný elektronický modul a vydávárealistické zvuky. SMOBY Bon Appétit Kitchen má množství úložného prostoru. Kuchyňka je tvořena ledničkou s realistickým obrázkem obsahu chladničky. Vedle ní je pečicí trouba s otevíratelnými dvířky, kde si děti mohou například upéct koláček. Pracovní deska kuchyňky pro děti je tvořena elektrickým sporákem se dvěma plotnami na vaření a pečení, dřezem na mytí nádobí. Sporák vydává při vaření realistické zvuky Blop Blop Blop.

Nad pracovní deskou kuchyňky se tyčí stojan, na kterém je zakomponován espresso kávovar s náhradními tobolkami a různými příchutěmi. Nad ním jsou kuchyňské hodiny, které nesmí chybět v žádné správné kuchyni a v horní části jsou držáky na kuchyňské náčiní. Ke kreativním doplňkem kuchyňky patří hrnec s poklicí, talíře s příbory, sklenice, šálky na kávu, náhradní tobolky do kávovaru, kuchyňské nářadí, pánev, cookies a těstoviny. Dětská kuchyňka SMOBY má množství úložných prostorů a díky své kompaktní velikosti se vejde do každého dětského pokojíčku. Kuchyňka pro děti je stabilní a bezpečná pro jemné dětské ručky.

Kuchyňka dýchá francouzským šarmem a elegancí. SMOBY je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček s výjimečným designem. Společnost SMOBY je výrobcem dětských hraček té nejvyšší kvality a nejmodernějšího designu. Produkty SMOBY splňují přísné evropská kritéria. Elektronická dětská kuchyňka funguje na AA LR6 1,5 V baterii, která je součástí balení. Při této kuchyňce se každé dítě stane malý šéfkuchařem nebo šéfkuchařkou. Tak co vám vaše ratolesti uvaří dnes?

Funkce a vlastnosti

  • zabudovaný elektronický modul
  • elektronická kuchyňka na 1 AA baterii
  • realistické zvuky jako při vaření Blop Blop
  • espresso kávovar s kapslemi
  • realistická lednička
  • pečicí trouba s otevíratelnými dvířky
  • od 3 let
  • francouzský výrobek SMOBY
  • celková výška 97 cm
  • vhodná pro holčičku a chlapce

Kuchyňka obsahuje realistické dekorace potravin a dalšího příslušenství (nádobí, příbory, krabičky apod.)

Rozměry : 96,5 x 33,5 x 67cm  -   Výška pracovní plochy od země je 49 cm
Provoz: 1x CR2032
Věk: 3let +   
Kód: 310810
SMOBY (Francie)

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.