Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

FISHER PRICE JOLLY Tříkolka s ohrádkou a vodící tyčí, 12m+ zeleno-červená

FISHER PRICE JOLLY Tříkolka s ohrádkou a vodící tyčí, 12m+ zeleno-červená
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -32%
  • AKCE
  • SUPER CENA
1 499 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:2 190 Kč
DPH:21%
Ušetříte:691 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:FISHER PRICE
Katalog. číslo:8-18/ST3450733/DAR
ks

FISHER PRICE JOLLY Tříkolka s ohrádkou a vodící tyčí, 12m+ zeleno-červená

Dětská tříkolka smarTrike Fisher-Price Jolly 3v1 je fantastická tříkolka pro vaše dítě, která s ním roste od 12 měsíců do 3 let.
Má pevnou a celokovovou konstrukci a jednoduchým způsobem se dá transformovat podle potřeb vašeho dítěte.
Tříkolka pro děti Jolly má nastavitelné a ergonomicky tvarované sedadlo s polstrováním po stranách, které zvyšuje komfort dítěte při sezení.
Bezpečnost tříkolky je podpořena brzdou v zadní části.
Přední kolo je s volnoběhem, to znamená pomocí pojistky dokážete změnit ovládání tříkolky z rodičovského módu na tříkolku ovládanou dítětem.
Dětská tříkolka je pro dítě výjimečně pohodlná, protože má vyvýšené, ergonomicky tvarované sedadlo, které dítěti během chvil, kdy nemanévruje a nepedáluje, poskytuje komfort na odpočinek a pohodlné sezení.
Polstrované části tříkolky se dají odejmout a v případě potřeby vyprat.
Dítě později využije i vyklápěcí nádobu s krytem v zadní části tříkolky, ve které si může převážet hračky či písek.

Výhodou dětské tříkolky smarTrike Jolly jsou kvalitní terénní gumová kolečka EVA, které zaručují tichou a pohodlnou jízdu i po povrchu s menšími nerovnostmi.
Velké přední otočné kolečko je přizpůsobeno na prudké zatáčení, přičemž má vestavěnou suspenzi a dvojité vstřikování.
Dětská tříkolka má dvojitý systém stoupaček a pedálů, přičemž dítě má nohy položené na stupačkách pokud neřídí tříkolku, a později se dají jednoduše složit.
Pedály tříkolky pro děti tak i kola jsou protiskluzové.
Dítě má kolem pasu ochrannou hrazdu s příjemným polstrováním.
Ruce během jízdy ovládané rodičem má dítě položené na opěrce pro zajištění nejvyšší pohodlnosti.
Dětská tříkolka roste s vaším dítětem v prvním kroku, od 12 měsíců, kdy dítě sedí bezpečně na sedadle s vysokou opěrkou a používá stoupačky na nohy, případně bezpečně pedály s dozorem rodiče.
Ve druhém kroku, od 24 měsíců, se tříkolka stává cvičebním nástrojem, kdy se děti učí jako šlapat a jezdit samostatně.
V 30 měsíci může rodič odejmout rodičovskou ručku na ovládání a dítě tak může samostatně šlapat. Krásná dětská tříkolka smarTrike Fisher-Price Jolly má krásné zbarvení v červené, zelené a modré barvě, která je vhodná pro dívku nebo chlapce.
Vyberte si dětskou tříkolku smarTrike, výrobce, který je jedničkou na trhu v produkci a inovacích. Vlastnosti velké přední kolečko pro ostré zatáčení s vestavěnou suspenzí vysoké ergonomicky tvarované sedadlo a nastavitelná polstrovaná ochrana terénní EVA gumová kolečka odnímatelná ochranná hrazda na ruce skládací stupačky protiskluzové pedály celokovová konstrukce doporučeno pro děti od 12 do 36 měsíců patentovaný produkt splňuje vysoké bezpečnostní standardy unisex
Výhody zvýšený výkon řízení extra pohodlí odpočinek dítěte během ovládání rodičem extra bezpečnost pohodlí v rané fázi ježdění trvanlivost a kvalita mateřské pohodlí maximální využití

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.