Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

Écoiffier Nursery hluboký kočárek pro panenku oboustranný, 18m+ - Růžová

Nové
Écoiffier Nursery hluboký kočárek pro panenku  oboustranný, 18m+ - Růžová
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -26%
  • AKCE
369 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:499 Kč
DPH:21%
Ušetříte:130 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:ECOIFFIER
Katalog. číslo:10-20/ECO2847/DAR
BARVY filtr:Růžová
ks

Écoiffier Nursery hluboký kočárek pro panenku oboustranný, 18m+

Kočárek pro panenku Nursery Écoiffier je krásný dárek pro každé malé děvčátko od 18 měsíců, které se rádo hrává s panenkami a touží po vlastním kočárku. Stabilní plastový kočárek s hlubokým dnem je vysoký 51 cm, vyznačuje se nízkou váhou a poskytne holčičkám dostatek prostoru pro pohodlné uložení panenky. Stylový kočárek nadchne každou holčičku pravým francouzským designem a barevným provedením. Tento multifunkční kočárek mohou malé maminky používat jako letní kočárek nebo plný kočárek, a to jednoduchým přehozením stříšky. Do kočárku se vejde panenka s výškou 32 cm.

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Když si s panenkou povídají, rozvíjejí se jejich komunikační a jazykové schopnosti, fantazie a kreativita. Hra s dětským kočárkem a panenkou u dětí rozvíjí pohybové dovednosti a motoriku, učí je odpovědnosti.

Kočárek pro panenky má celkové rozměry 45*32*51 cm. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.