Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

ÉCOIFFIER ABRICK Dětská stavebnice letadlo s 2 figurkami,18m+

Nové
490 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:699 Kč
DPH:21%
Ušetříte:209 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:ECOIFFIER
Katalog. číslo:9-21/ECO3045/DAR
ks

ÉCOIFFIER ABRICK Dětská stavebnice letadlo s 2 figurkami,18m+

Écoiffier letadlo Abrick je nádherná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Přichází v balení spolu s 2 figurkami - kapitán letadla a letuška. Vrchní část dětského letadla se dá otevřít a děti si tak své pasažéry mohou usadit dovnitř, ti mohou pozorovat výhled z několika okének na letadle. Kromě toho je v balení i několik kostek, které mohou tvořit zavazadla cestujících a také schody, které se přikládají ke dveřím letadla. Dětské letadlo má kolečka, takže se s ním dá vzlétnout a přistát jako s opravdovým letadlem. Vaši malí piloti tedy této realistické hračce s jedinečným designem jistě nedokážou odolat.

Stavebnice pro děti je veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.
Věk: 18m+

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.