Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

Dětské odrážedlo TEREZKA PLUS II. 12"

1 990 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:2 290 Kč
DPH:21%
Ušetříte:300 Kč
Dostupnost: do 1-3 dnů
Výrobce:DVĚ+DVĚ
Katalog. číslo:1-18/706-T/DVE131310016
ks

Dětské odrážedlo -TEREZKA Plus II. 12"

NAFUKOVACÍ KOLA S LOŽISKY! - NEJLEHČÍ NA TRHU V PLNÉ VÝBAVĚ! - BEZPEČNÁ ZADNÍ BRZDA! - TESTOVÁNO DĚTMI!

Čím se liší PLUS II od původního odrážedla Terezky PLUS?
- jiný rám a sedlo
- úzpůsobeno i pro menší dětí

Tyto odrážedla vždy splňovala bez výjimky přísné bezpečnostní normy EU. 
Model TEREZKA PLUS II vyniká svou lehkostí - váží 3,7 kg. Odrážedlo TEREZKA je velmi lehké (3,7 kg) a děti jej snadno zastaví i nohama. TEREZKA je vhodný proděti od 2 do 5 let věku.

  • 12" alu kola s výpletem a kuličkovými ložisky
  • výškově nastavitelné sedlo (min.30cm / max. 41cm)
  • výškově nastavitelná řídítka (min.51cm / max. 56cm)
  • kuličkové hlavové složení
  • citlivá V-brzda zadního kola
  • nosnost rámu 50 kg
  • měchový klakson
  • certifikace TÜV

Během šesti let prodeje jsme odrážedla spolu s výrobci několikrát modifikovali s ohledem na bezpečnost a pohodlí dětí. Jako nejlepší řešení se nakonec ukázal vývoj vlastního odrážedla, které při zachování hmotnosti a ceny dnes nabízí nejdokonalejší kombinaci použitých komponentů na trhu. K bezpečnému zabrzdění nebo kontrole rychlosti při jízdě ze strmého svahu poslouží zadní V-brzda, která je dostatečně citlivá a jejíž páčka je tvarovaná s ohledem na drobné dětské prstíky. 12'' kola s aluminiovým ráfkem jsou opatřena kuličkovými ložisky. Pneumatiky, vybavené nafukovací duší, jsou dostatečně měkké, přestože dezén je pevný a přilnavý za jakéhokoli počasí.  Potom "přestoupí" na šlapací kolo bez jakéhokoli trénování rovnováhy. Bez závodu odrážedel si už neumíme sraz dětských přívěsů ani představit! Odrážedlo je báječným doplňkem pro cestování větších dětí ve vozíku za kolem: chvíli se snaží "na kole" a chvíli se vezou. A odrážedlo? To se veze taky. Díky jeho nízké hmotnosti o něm ani nebudete vědět! 

Když jsme před lety začínali jako první nabízet malým cyklistům dětská odrážedla, nevěřili jsme, že u nás dosáhnou kola bez šlapek brzy stejné popularity jako třeba v Německu. Ovšem na nedůvěru rodičů i obchodníků jsme byli zvyklí jako průkopníci dětských přívěsů za kolo a vydrželi jsme. Dnes na našich odrážedlech jezdí děti ve většině mateřských škol v ČR. Naše odrážedla vždy splňovala bez výjimky přísné bezpečnostní normy EU. 

Váha 3,7 kg 
Max nosnost 50 kg
Vhodné pro děti od 2 do 5 let
Výrobce: Dvě plus dvě s.r.o. 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.