Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

BIG Dětský elektronický semafór 71cm

690 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:950 Kč
DPH:21%
Ušetříte:260 Kč
Dostupnost: do 7 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:OSTATNÍ
Katalog. číslo:8-19/BIG1197/DAR
ks

BIG Semafór s automatickým prepínaním - elektronický

Výška 71 cm.

BIG dětský semafor v černém provedení naučí děti základům silničního provozu. Semafor automaticky mění barvy každých 30 sekund a poskytne dětem spoustu nové a nepoznané zábavy, když budou svou jízdu na odrážedle nebo tříkolce usměrňovat podle pokynů semaforu. Semafor má robustní konstrukci, aby vydržel nešetrné dětské zacházení. Pro dosažení maximální stability lze základna semaforu naplnit vodou nebo pískem, takže se nemůže převrátit. Pokud v zápalu hry malí řidiči zapomenou semafor vypnout, kvůli úspoře energie po hodině provozu automaticky zhasne. Hrany semaforu jsou oblé, takže ani při malé kolizi si dítě nárazem neublíží. Barvy semafora jsou chráněny ÚV stabilizátory, aby vydržely celé roky jako nové.
Kvalitní plastové zpracování. Značka BIG představuje vysokou kvalitu a design zaměřený na děti. Logo společnosti BIG –buvol = symbol všech produktů, označuje silné, robustní a odolné výrobky.

 

Provoz na 3x baterie1,5V  AA/LR6 (nejsou součástí)
Rozměry balení: 24 x 23,5 x 17cm
Balení: 1ks 
Vhodné od 3 let.

Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí - to je značka BIG.

 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.