Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko 0-6m 900g - 1 dóza

Nové
KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko 0-6m 900g - 1 dóza
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
387 Kč
s DPH
DPH:21%
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:KENDAMIL
Katalog. číslo:9-19/70317900/900
ks

KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko 0-6 měs. - 1 dóza 900g

Kendamil kojenecké mléko 1 – počáteční mléčná kojenecká výživa.
(vhodné od 0 do 6 měsíců)

První kojenecké mléko, jehož recepturu zdokonalujeme více než 50 let, je vyrobeno z plnotučného kravského mléka, speciálně vyvinuto tak, aby se vaše miminko přirozeně vyvíjelo a byly mu poskytnuty ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě. Díky speciální receptuře a složení je mléko vhodné již od narození až do 6 měsíců věku miminka.

Proč zvolit právě mléko Kendamil 1*

  • Díky jedinečné prémiové receptuře je v mléce Kendamil zachováno to nejlepší z přírody se všemi benefity, které plnotučné mléko může nabídnout.
  • Výhodou plnotučného mléka s porovnání s odstředěným je jeho plnější a jemnější chuť i textura, lépe se rozpouští a dětem více chutná.
  • Vhodnější pro děti s citlivějším trávicím ústrojím, právě proto, že mléko není oddtučněné.
  • Bez palmového oleje
  • Bez rybích olejů, sóji a geneticky modifikovaných surovin

*čerpáno z odborných zdrojů

Vyzkoušejte Kendamil kojenecké mléko 1 (150g) počáteční mléčnou kojeneckou výživu – cestovní/testovací balení.


Složení: (Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny)
plnotučné mléko (120g per 100g),
emineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin),
rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový,kokosový), laktóza ( z mléka), sušené odstředěné mléko, Galakto oligosacharidy (z mléka), LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, kalcium laktát, chlorid hořečnatý, askorbát sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, inositol, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurin, nukleotidy (Cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl Uridin-5′-monofosfátu, Adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl isonin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12.

Alergeny jsou vyzvačeny tučně.

Důležité upozornění:

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje Vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla Vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit Vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné. Před začátkem použití počáteční kojenecké mléčné výživy Vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu Vašeho rozhodnutí.

Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem. Pro nejlepší rozhodnutí, jakou výživu zvolit pro Vaše děťátko, požádejte o radu Vašeho pediatra nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

 

Potravina pro zvláštní výživu.
Potravina je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.