Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

VÝROBCI

Zde najdete více informaci o známých značkách.

Když jste se stali rodiči, začali jste svoje vlastní rodiče vidět z jiného úhlu. Více jim rozumíte a dokážete lépe ocenit, kolik vám dali péče, lásky a podpory. Vychovat dítě je velmi odpovědná práce. Současně je to za nezapomenutelný zážitek na celý život.

Tímto bychom vás chtěli více informovat o známých značkách, které náš Český trh a náš obchod BABY DRÁČEK nabízí. Značky budou seřazené dle ABECEDY a vždy doplněny Logem, pro rychlejší vyhledávání.

Pomocí stlačením dvou tlačítek  ctrl   + F  a následně vypsáním hledaného výrazu najdete to, co potřebujete.

ADRESÁŘ FIREM podle abecedy:

  BRIGHT STARTS (USA)

http://www.kidsii.com/t-BrandsBrightStarts.aspx

Bright Starts svými svěžími nápady v dětech probouzí důvěru i zvědavost.

Bright Starts jsou vzrušující inovativní výrobky od kousátka až po pohodlnou houpačku. Skvělá idea pro radost rodičů i dětí byla mnohokrát odměněna cenami různých organizací, jako jsou sdružení na ochranu spotřebitele atp. Bright Starts je zárukou hezkých chvil rodičů se svými dětmi.

  • Bright Starts je vlajkovou lodí společnosti KidsII
  • V posledních 2 letech se značka na trzích ztrojnásobila
  • Bright Starts je značka dostupná ve 30 zemích světa
  • Přes 35 ocenění
  • Přes 60 výrobků


    CONCORD (Německo)

ODKAZ na naši nabídku:  CONCORD

Přes 30 let pomáhají výrobky Concord rodičům v každodenním životě s péči o jejich děti. Autosedačky, kočárky i ostatní výrobky Concord jsou charakteristické vysokou kvalitou, sofistikovanou funkčnosti a vyjímečným designem. Jsou vytvořeny pro rodiče, kteří chtějí to nejlepší pro sebe i své dět

 


 

SILVER CROSS  SILVER CROSS  ( Anglie )

ODKAZ na naši nabídku:    SILVER CROSS

Nabídka : Kočárky hluboké, kočárky sportovní, kočárky golfové i pro dvojčata, židličky, lehátka atd.

Kočárky nosící logo Silver Cross jsou opravdu luxusní a jedinečnou záležitostí.
Ano, tento oficiální slogan Silver Cross nejlépe vystihuje jedinečnost, tradici a obrovskou kvalitu této světoznámé anglické značky. Kočárky pyšnící se logem Silver Cross spatřily světlo světa v roce 1877, kdy pan William Wilson vyvezl ze své dílny na Silver Cross Street v anglickém Leedsu první exemplář. Byla to doslova revoluce ve výrobě tohoto druhu a od této doby dostali rodiče, kterým není jedno, v čem své děti vozí možnost nabídnout svým ratolestem pohled na svět z těchto výjimečných, ručně vyráběných kočárků od firmy Silver Cross.

Tato značka se postupně dostává a rozšiřuje si své jméno i v České republice. Pokud si chcete vychutnávat chvilky, kdy se za Vámi na ulici každý otáčí, nepochybně je zažijete s kočárky Silver Cross. S kočárky Silver Cross budete zkrátka jedineční a nevšední.