Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

BESAFE BABY MIRROR Zpětné bezpečnostní zrcátko do auta

BESAFE BABY MIRROR Zpětné bezpečnostní zrcátko do auta
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
  • -3%
  • AKCE
319 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:329 Kč
DPH:21%
Ušetříte:10 Kč
Dostupnost: do 7-10 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:BESAFE
Katalog. číslo:BPx/6446.001/
ks

BESAFE BABY MIRROR Zpětné bezpečnostní zrcátko do auta

Novinkou v ČR jsou výrobky norské značky BeSafe z oblasti automobilových zádržných systémů.
Otáčení v autě za dítětem může být velmi nebezpečné!!

Autosedačky typu skořepina první váhové kategorie do 13 kg jsou pro zajištění vyšší bezpečnosti ze zákona konstruovány pro uchycení proti směru jízdy, takže byste pak ale na děťátko dobře neviděl(a). Jak zajistit, aby mohlo jezdit vzadu a bylo stále pod dohledem?

Pomůže vám zrcátko BeSafe Baby Mirror -  zrcadlo o průměru 17 cm

Výrobce doporučuje upevnit zrcátko na středovou zadní hlavovou opěrku a dětskou autosedačku umístit na zadní sedadlo za spolujezdcem. Pokud to nejde, tak klidně i za řidiče. Rodič pak může dítě pohodlně a především bezpečně sledovat v odrazu na předním zpětném zrcátku. Zrcadlo BeSafe Baby Mirror lze případně přivázat pomocí umělohmotné přezky na některou z bočních zadních hlavových opěrek a dětskou autosedačku umístit na vedlejší sedadlo. Aby byl i v tomto případě vidět odraz dítěte ve zpětném zrcátku auta, je nutné ho trochu natočit. Umístění zrcátka je ovlivněno typem autosedačky.

Pokud se právě chystáte na nákup autosedačky, podívejte se na modely s možností instalace pomocí systému Isofix, který je spolehlivější a bezpečnější než samy bezpečnostní pásy v autě. Tímto speciálním upevňovacím systémem je dnes vybavena většina nových automobilů.

Autosedačka proti směru jízdy je bezpečnější
Že je instalace autosedaček proti směru jízdy několikanásobně bezpečnější než po jejím směru, prokázala řada odborných studií. Například studie dopravních nehod prováděné firmou Volvo a skandinávskými pojišťovnami zjistily, že děti upevněné v autosedačkách proti směru jízdy jsou až pětkrát víc chráněny než v autosedačkách uchycených po směru jízdy.

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.