Dětský internetový a kamenný obchod v Praze

BABYSENSE 1 Monitor dechu

BABYSENSE 1 Monitor dechu
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
 • -8%
 • AKCE
2 470 Kč
s DPH
Běžná cena s DPH:2 699 Kč
DPH:21%
Ušetříte:229 Kč
Dostupnost: NA DOTAZ
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Výrobce:HISENSE
Katalog. číslo:D-B/SWX8368/AGS
ks

Přístroj pro kontrolu dýchání BABYSENSE 1 - monitor dechu

Monitor dechu Babysense, jako jediný výrobek na světě, splňuje ty nejnáročnější klinické zkoušky a je také registrován jako zdravotnická pomůcka. Monitorem dechu Babysense 1 výrobce sáhl po osvědčené a dokonale vyladěné technologii sledování nepravidelností dechu kojenců, avšak pro větší klientskou dostupnost a variabilitu výběru jej vybavil pouze jednou senzorovou podložkou. Babysense 1 tedy představuje cenově dostupnější variantu klinicky testovaného monitoru dechu pro ty rodiče, kteří chtějí své dítě zabezpečit v jejich nejzranitelnějším období. Pro zajištění kontinuální bezpečnosti dítěte i v době, kdy už se začne v postýlce pohybovat, doporučuje výrobce zakoupit dodatečně druhou senzorovou podložku.

 • Monitor dechu Babysense 1 je mimořádně citlivý přístroj, který přes matraci postýlky sleduje v průběhu spánku dechové pohyby dítěte. Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, případně pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a světelný alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane!
 • Kontrolní jednotka monitoru dechu Babysense 1 je propojena se senzorovou podložkou, která je se umístěna mezi matrací a roštem dětské postýlky.
 • Monitor dechu Babysense 1 je maximálně bezpečný, pasivní senzorový systém, bez přímého kontaktu s dítětem. Není nabíjen z elektrické sítě, k jeho provozu jsou zapotřebí pouze tužkové baterie. Přístroj dostatečně dopředu světelně signalizuje potřebu jejich výměny.
 • Monitor dechu Babysense 1 získal statut zdravotnické pomůcky třídy bezpečnosti IIb a jako jediný výrobek na světě prošel náročnými klinickými zkouškami.
 • Správné fungování monitoru dechu a senzorové podložky si můžete prověřit v autorizovaném servisním středisku. Po dobu přezkoušení Vám bude zdarma zapůjčen náhradní monitor.
 • Možnost dokoupení druhé senzorové podložky.
 • Snadná obsluha a atraktivní design.  Díky rozměrům senzoru 270 x 440 mm je přístroj velmi kompaktní.
 • Při běžném provozu přístroje vydrží až 6 měsíců.
 • Nevyzařuje žádná radiofrekvenční záření, neruší se s ostatní elektronikou ve Vaší domácnosti.

Spotřeba energie: cca 1mA.
Napájení 4x 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí zařízení).  
Alarm: 85 dB (měřeno ve vzdálenosti 1 m od základní jednotky).

Záruční doba je 24 měsíců. 
Rozměry desky: 44 x 27 cm 

Rozměry balení: 50 x 32 x 7cm
Výrobce: BABYSENSE
 

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.