Dětský internetový a kamenný obchod v Praze
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?

» Doporučte nás!

BRITAX RÖMER Kidfix III M 2021 Autosedačka 15-36kg - Burgundy Red

6 490 Kč
s DPH
DPH:15%
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce:BRITAX RÖMER
Katalog. číslo:BDx/BRR022628-BR/ (Burgundy Red)
BRITAX/ROMER:Burgundy Red
Výbava:S isofixem
ks
BRITAX/ROMER

BRITAX RÖMER Kidfix III M Autosedačka 15-36kg 2021 Burgundy Red

3,5 roku - 12 let | 15 - 36 kg

  • Ideální vnitřní rozměry a plocha k sezení
  • Ochrana před čelním nárazem (SecureGuard)
  • Ochrana proti bočnímu nárazu (SICT)

Stylový a pohodlný model autosedačky KIDFIX III M rozšiřuje naši populární a úspěšnou řadu KIDFIX. Svým novým designem a delší sedací plochou nabízí větší pohodlí pro malé i větší děti – a to i na delších cestách. Kombinuje také naše osvědčené bezpečnostní prvky SICT a SecureGuard pro vynikající ochranu, bezpečí a pohodlí dětí ve věku od 3,5 do 12 let.

Pohodlí pro všechny
Autosedačka KIDFIX III M byla navržena tak, aby se stala nejpohodlnější autosedačkou svého typu na trhu, a její vynikající ergonomický design poskytuje vašemu dítěti také větší pohodlí, a to i na dlouhých cestách. Delší sedací část s měkkou přední částí zajišťuje ještě pohodlnější a ergonomičtější polohu nohou také pro vyšší děti. Širší opěradlo ve tvaru písmene V roste s vaším dítětem, nabízí útulné usazení menších dětí a zároveň poskytuje větší prostor při jejich růstu.

SecureGuard - Ochrana před čelním nárazem
SecureGuard pomáhá chránit zejména citlivou oblast břicha vašeho dítěte - díky dalšímu 4. upevňovacímu bodu, 3-bodového bezpečnostního pásu pro dospělé. Optimálním umístěním břišního pásu přes pánevní kosti vašeho dítěte snižuje SecureGuard síly působící při čelním nárazu až o 35% * a zároveň dává vašemu dítěti dostatečnou volnost pohybu při jízdě.

SICT - Ochrana proti bočnímu nárazu
V případě bočního nárazu je vaše dítě dobře chráněno díky naší technologii ochrany proti bočnímu nárazu (SICT). Na jedné straně jsou síly, kterým je vaše dítě vystaveno v případě bočního nárazu, odkloněny od něj, a na druhé straně jsou oslabeny, než se dostanou k vašemu dítěti. Abyste zajistili optimální ochranu svého dítěte, měli byste použít technologii SICT na straně obrácené ke dveřím.

Vždy v bezpečí

Na základě naší oceňované řady KIDFIX disponuje autosedačka KIDFIX III M vynikajícími bezpečnostními vlastnostmi. Náš první systém SecureGuard pomáhá udržovat břišní pás v optimální poloze nad pánevní kostí dítěte, zatímco technologie SICT poskytuje prvotřídní ochranu proti bočnímu nárazu. V kombinaci s velkými bočnicemi zajišťuje všestrannou ochranu vašeho dítěte.

Elegance

Se svým novým moderním designem a černou skořepinou vypadá KIDFIX III M v každém vozidle skvěle. Celkový dojem doladí stylový potah, který navíc dodává sedadlu sportovní vzhled. Kompletně navržená, vyvinutá a vyrobená v Německu, autosedačka KIDFIX III Mzajišťuje, že vaše dítě bude cestovat nejen bezpečně, ale také stylově.

Rozměry (V x Š x H): 67 - 85 x 54 x 43 cm Hmotnost: 7,5 kg

Zobrazit více

Zpět na předchozí stránku.